צור קשר פורומים חנות אינדקס פוסטפרטום הצילו צירים מאמרים חדשים ראשי
רפואה סינית בהיריון לידה תינוקות וילדים
מנהל/ת הפורום: אורי אפשטיין
  היעזרות ברפואה המשלימהאביבית 09:57 04/10/2009
שלום שמי אביבית אני בת 26 וזהו ההריון השני שלי (בהפרש מאוד קצר מהראשון). להבדיל מההריון הראשון בהריון הזה אני מרגישה קצת יותר אבודה מבחינת הכל.. מבולבלת, שוכחת, ובעיקר חולה לעיתים תכופות.. כרגע אני סובלת מהתקררות שמלווה בשיעול נוראי וממש כבר כואב לי כל האגן מהשיעול.. הרופא משפחה אומר שאסור לי תרופות. השאלה שלי היא האם יש משהו ברפואה המשלימה שיכול לעזור לי.. ומהו התחום?
   שלום אביביתאורי אפשטיין 11:35 25/10/2009
שלום לך וסליחה על האיחור בתשובה.
מה שאת מתארת שאת עוברת נשמע כקשור מאוד לחולשה של הגוף שמתבטא באופן פיזי ונפשי בעקבות לידה קרובה והריון נוסף.
לפי הרפואה הסינית ישנה החלשות טבעית שנוצרת כתוצאה מלידה וכמובן מהחודשים שאחריה וזה נשמע שלא לחלוטין התאוששת מהתהליך הזה וכרגע הגוף שלך מאותת על חולשתו בכמה דרכים שונות.
אקדים ואמליץ על מנוחה רבה ועל תכשיר ששמו פלורדיקס-מולטי ויטמין נוזלי על בסיס פירות וצמחים שמאוד "מרים" את הגוף ובהחלט הייתי ממליצה על רפואה סינית כאפשרות לטיפול.אשמח להמליץ לך על מישהו/היא שמתמחים בטיפול בנשים בהריון לפי האיזור בו את מתגוררת.
בברכה,
אורי

שיווק באינטרנט   ניוזלטר דיוור אלקטרוני   בניית אתרים   תקנון ותנאי שימוש © כל הזכויות שמורות לאמנות הלידה  יצירת קשר   מנשא לתינוק   מצאי דולה   מי אנחנו