צור קשר פורומים חנות אינדקס פוסטפרטום הצילו צירים מאמרים חדשים ראשי
פורום גסטרו ילדים
מנהל/ת הפורום: ד"ר אילה ירון
  ריר בצואה אצל תינוקע 13:12 01/10/2011
שלום
אני אמא לתאומים בני חצי שנה ( מתוקן חמישה חודשים) . לפני שלושה חודשים הבחנתי בריר בצואה אצל הבנים ואצל אחד מהם ראיתי גם נקודת דם. עשינו בדיקות צואה לשניהם ולזה עם נקודת הדם נמצא בתחליב שיש גיארדיה למבליה. הרופאה חשבה שזו טעות אז עשינו שוב בדיקה ונמצא שאין גיארדיה למבליה אבל יש גם סמוי. הלכנו לגסטרואנטרולוג ילדים ששלח אותנו לבדיקות אלרגיה ובהם נמצא שדווקא לשני יש נוגדנים לחלבון אך כרגע הוא לא סובל מאלרגיה. כשחזרתי לרופא הוא אמר שאם הם אוכלים ומתפתחים יש לעשות מדי פעם בדיקות צואה. לפני שבועיים עשיתי והן יצאו תקינות אך עדיין יש ריר בצואה. יש לציין שבאותו זמן שזה התחיל הבחנתי גם בריר בצואה אצלי ( למרות שהרופא התעקש שאין קשר) ובבדיקת פרוקטולוג אובחנה פרוקטיטיס . למרות זאת בקולונסקופיה נמצא הכל תקין אחר כך. מוזר לי שזה התחיל אצל כולם יחד ולכן אני תוהה אם למרות זאת יש קשר. מדוע עדיין יש ריר? זה מדאיג? י
   רירדר אילה ירון 08:39 03/10/2011
יתכן שאכן קיימת עדיין גיארדיה לא תמיד קיימת צמיחה בתרבית לעיתים נדרשות מספר בדיקות של תרבית צואה עד צמיחה של גיארדיה. אם יש ריר יתכן ורצוי לתת טיפול אמפירי בפלגיל. גשי לרופא המטפל.

שיווק באינטרנט   ניוזלטר דיוור אלקטרוני   בניית אתרים   תקנון ותנאי שימוש © כל הזכויות שמורות לאמנות הלידה  יצירת קשר   מנשא לתינוק   מצאי דולה   מי אנחנו