צור קשר פורומים חנות אינדקס פוסטפרטום הצילו צירים מאמרים חדשים ראשי
פורום גסטרו ילדים
מנהל/ת הפורום: ד"ר אילה ירון
  תינוקת שלא מצליחה לאכולאור 10:14 21/02/2012
שלום רב,
ביתי בת חודשיים וחצי ומגיל חודש לא מצליחה לאכול כמות שלמה של חלב( 120 cc)/(עד לפני חודש אכלה טוב 90cc ואף 120 לפעמים ללא בעיה)
פתאום התחילה לאכול20 ccומפסיקה מתפתלת מכופפת את הראש קדימה ורגלים לכיוון הבטן ומסרבת להמשיך.
כדי להקל עליה ועל הקיבה שלה ניסינו את כול סוגי התמל שיש מצמחי עד לחלב הכי מפורק שיש נאוקייט ניסינו גם אינפמיל ואף נוטלת זנטק למקרה שיש ריפלוקס סמוי.כבר שבוע ימים אך ללא שינוי.
מאחר ולא ראינו שיפור חזרנו לחלב אותו אכלה בחודש הראשון בימילאק אדוונס.
כעת אוכלת 60cc רצוף קצת התפתלויות וממשיכה.אחרי ה60 כבר לא רוצה להמשיך לאכול ולכן היו ימים ולילות שהייתי מאכילה אותה 60cc כול שעתיים וזה ממש ממש קשה ממש השתעבדות.
אך כעת כדי להמשיך את הארוחה אני מרדימה אותה ככה היא נחה וכנראה גם כאבי הבטן נרגעים ולאחר כרבע שעה או חצי שעה היא מצליחה לאכול את השאר.
האם מדובר בגזים שעלים כולם מדברים או שמא נראה לך שמדובר במשהו מורכב יותר ועלי לפנות לרפוא גסטרו.
במידה ולא נראה שמדובר בגזים מה זה יכול להיות?איזו עוד בעיות קיבה מאופיינות כך?
אודה לעזרתך ולתשובתך מאחר ונראה לי שביתי לא עולה במשקל כמו שצריך ואף בגדים שהיו קטנים עליה לפני חודש כעת עולים עליה.
ברצוני לציין כי מדובר בתינוקת גדולה יחסית שנולדה במשקל של 4.165 ק"ג ואני לא רואה אפשרות בכלל להגדיל לה את המנה.

תודה,

שיווק באינטרנט   ניוזלטר דיוור אלקטרוני   בניית אתרים   תקנון ותנאי שימוש © כל הזכויות שמורות לאמנות הלידה  יצירת קשר   מנשא לתינוק   מצאי דולה   מי אנחנו