צור קשר פורומים חנות אינדקס פוסטפרטום הצילו צירים מאמרים חדשים ראשי
פורום גסטרו ילדים
מנהל/ת הפורום: ד"ר אילה ירון
  הקאות דמיות אמא דואגת 07:48 28/03/2012
שלום רב
בתי בת 16 וחצי מזה חודשיים מקיאה/פולטת דם אני מבחינה בילדה לפחות שעתיים לפני הקאה היא נהיית נורא חיוורת והעיניים נהיות עייפות ואז היא מרגישה לחץ באיזור החזה כאב ראש נוראי ובחילה היא יודעת להבחין מתי היא מקיאה דם ומתי תוכן קיבה היות וזה לא יוצא מיד והבחילה מטריפה את הילדה אני טופחת לה קצת על הגב ואז זה משתחרר ויוצא הקאה דמית יש לציין שזה מתחיל למספר שבועות מפסיק ושוב חוזר מאושפזת כבר חודשיים נעשו כל הבדיקות 3 גסטרו סקופיות 4 ברונכוסקופיות המוגלובין תפקודי קרישה הכל תקין נשללו מחלות נדירות וסרטן אחריי כל כך הרבה בדיקות הוחלט לעשות צילום וושט עם חומר שם נמצא ריפלוקס מאסיבי לאורך הוושט אני לא כל כך משוכנת שזו באמת הסיבה למה הילדה לא מקיאה תוכן קיבה?אין צרבות אין בעייה לאחר ארוחות אין צרבות ולמה לא ראו את זה ב3 פעמיים גסטרו?
אני נורא דואגת שאוליי יש פיספוס בהבחנה של הילדה האם אני צודקת?
תודה מראש
   תשובהד"ר אילה ירון 22:15 28/03/2012
קשה מאוד לדעת מדוע לא ראו דלקת בושט לאחר כל ההקאות האם קיבלה טיפול כגון לוסק? לגבי הבדיקה של הדמיה עם חומר ניגוד בליעת בריום לפעמים עקב החור ניגוד שמוזרק או ששותים מהר הוא יכול לגרום לאפקט של עליה של החומר שוב ולתמונה של רפלוקס. בכל מקרה לבתך חשוב להגן על הושט וקיבה ולכן מגיע לה טיפול כגון לוסק ולראות האם ממשיכות ההקאות הדמיות. אני מניחה שאני פחות עוזרת לך מאשר כל הרופאים שהייתם באופן אישי איתם בקשר באישפוז את צריכה להפות גם את השאלה לצוות ללא בושה
   יש לי אולי פיתרון בשבילך למניעת ריפלוקס. אבקה על בסיס חרובים. גם למבוגרים!רבקה סטמבלר 20:56 19/07/2012
המוצר מכיל אבקת חרובים העשויה מהדבק שנמצא בתרמיל של פרי החרוב. כשמוסיפים את האבקה לארוחה, שיכולה להיות גם חלב אם, גם כל תחליב חלב קנוי אחר, גם מחית פירות או ירקות, זה גורם לאוכל להתעבות בתוך הקיבה, בגלל החומר המעבה של החרוב שמשולב עם המלטודקסטרין.
וכך האוכל נשאר בקיבה והתינוק לא מקיא את הארוחה.
האבקה אינה תרופה! היא עוזרת לכל ארוחה שמוסיפים לה את האבקה.

האבקה מכילה:
אבקת חרובים
מלטודקסטין
סידן
ברזל
אבץ

האבקה אינה מכילה:
חלבון פרה, לקטוז, סוכרוז, גלוטן,

האבקה מתאימה לילדים אלרגיים ולילדים עם חשש לאלרגיה.

המוצר הינו של חברה בעלת שם עולמי ומיועד גם לאנשים מבוגרים!

רבקה סטמבלר 054488294

שיווק באינטרנט   ניוזלטר דיוור אלקטרוני   בניית אתרים   תקנון ותנאי שימוש © כל הזכויות שמורות לאמנות הלידה  יצירת קשר   מנשא לתינוק   מצאי דולה   מי אנחנו