צור קשר פורומים חנות אינדקס פוסטפרטום הצילו צירים מאמרים חדשים ראשי
פורום גסטרו ילדים
מנהל/ת הפורום: ד"ר אילה ירון
  בעיה ענת 18:44 15/06/2012
שלום אני אמא ל4 ילדים 16,14,8,שישה חודשים,חודשיים לאחר שילדתי את הקטנה הבת 8 התחילה לפספס את הצואה במכנסיים בהתחלה העלמתי עין חשבתי שזה יעבור ואז הערתי לה היא מאוד היתביישה ולא רצתה שאף אחד ידע וזה הולך ומחמיר פניתי לרופאת משפחה היא אומרת שאין מה לעשות רק שיחות ניסיתי לדבר איתה היא אומרת שהיא לא מרגישה פניתי ליועצת בית הספר היא אומרת שצריך לפנות לפסיכולוג בישביל זה צריך הפניה מהרופא פניתי שוב לרופא היא רוצה לערוך בירור הפנתה אותנו לבדיקות ואם התוצאות יהיו תקינות היא תיתן הפניה בנתיים המצב בילתי נסבל יוצה לה כ7פעמים ביום בבית ספר בחוגים כשהיא קמה משינה כשהיא משחקת עם חברות ואף אחד לא מרגיש אני מיואשת כבר לא יודעת איך להיתנהג איתה אני כל הזמן משתדלת לא לפגוע בה אני זקוקה לערה ,לעצה מה עושים איך להיתנהג
   בעיהדר אילה ירון 09:56 18/06/2012
אשמח לעזור לה יש פתרון חשוב אכן לבדוק שאין בעייה אורגנית אלא רק רגשית ובכל מקרה צריך לעזור וחשוב לעשות זאת כמה שיותר מוקדם לטובתה ולטובת הסובבים אותה.

שיווק באינטרנט   ניוזלטר דיוור אלקטרוני   בניית אתרים   תקנון ותנאי שימוש © כל הזכויות שמורות לאמנות הלידה  יצירת קשר   מנשא לתינוק   מצאי דולה   מי אנחנו