צור קשר פורומים חנות אינדקס פוסטפרטום הצילו צירים מאמרים חדשים ראשי
פורום גסטרו ילדים
מנהל/ת הפורום: ד"ר אילה ירון
  ריפלוקס???יעל גבאי 09:11 04/03/2012
שלום רב!יש לי ילדה בת 3 חודשים נולדה במשקל נמוך יחסית 2.454 קג כיום שוקלת בערך 6 קג , עד לפני שבועיים אכלה סימילאק העברתי למטרנה בגלל צרחות אחרי האוכל בערך בין שעה לשעתיים אחרי האוכל ,לא אוכלת רגועה מסיימת בערך 100 פולטת אחרי כל גרפס בערך בין 10 ל 20 CC והדבר היחיד שמרגיע את הצרחות זה שוב אוכל בערך עוד 40 .היא אוכלת בערך כל שעתיים וחצי שלוש .
חשוב לציין שבלילה הכל בסדר היא מושכת בערך שש שעות אוכלת גם בערך 100 -120 עושה גרעפס בלי הרבה פליטות וחוזרת לישון בלי בכי וקמה אחרי בערך 4 שעות .
הייתי אצלו גסטרו היא המליצה לעבור לצמחית אבל הילדה לא הסכימה לאכול , והיא אמרה שאם זה לא יעזור לתת זנטק .
התחלתי לתת לה זנטק 1.25 פעמיים ביום במשך חמישה ימים יש שיפור קל הבעיה שהיא צורחת שאני נותנת לה את התרופה והאם אפשר לתת את זה ממש בסמוך לאוכל והאם כדאי לנסות לעבור לאינפמיל בגלל הפליטות שמגיעות גם שעה שעתיים אחרי האוכל לפעמיים נוזלי ולפעמיים כמו גבינה מקולקלת .
איך אפשר לדעת אם זה בעיה של ריפלוקס בלי בדיקה ואם זה לא האם הזנטק לא יכול לעשות איזשהוא נזק ?
תודה רבה יעל .
   רפלוקסדר אילה ירון 20:19 04/03/2012
נשמע אכן כרפלוקס לא רצוי לאחר שפולטים ישר לתת עוד ארוחה. בנוסף תסני שוב אנפמיל עם זנטק, טיפול טוב.
   יש לי אולי פיתרון בשבילך למניעת ריפלוקס. אבקה על בסיס חרוביםרבקה סטמבלר 21:02 19/07/2012
המוצר מכיל אבקת חרובים העשויה מהדבק שנמצא בתרמיל של פרי החרוב. כשמוסיפים את האבקה לארוחה, שיכולה להיות גם חלב אם, גם כל תחליב חלב קנוי אחר, גם מחית פירות או ירקות, זה גורם לאוכל להתעבות בתוך הקיבה, בגלל החומר המעבה של החרוב שמשולב עם המלטודקסטרין.
וכך האוכל נשאר בקיבה והתינוק לא מקיא את הארוחה.
האבקה אינה תרופה! היא עוזרת לכל ארוחה שמוסיפים לה את האבקה.

האבקה מכילה:
אבקת חרובים
מלטודקסטין
סידן
ברזל
אבץ

האבקה אינה מכילה:
חלבון פרה, לקטוז, סוכרוז, גלוטן,

האבקה מתאימה לילדים אלרגיים ולילדים עם חשש לאלרגיה.

המוצר הינו של חברה בעלת שם עולמי

רבקה סטמבלר 054488294

שיווק באינטרנט   ניוזלטר דיוור אלקטרוני   בניית אתרים   תקנון ותנאי שימוש © כל הזכויות שמורות לאמנות הלידה  יצירת קשר   מנשא לתינוק   מצאי דולה   מי אנחנו