צור קשר פורומים חנות אינדקס פוסטפרטום הצילו צירים מאמרים חדשים ראשי
פורום גסטרו ילדים
מנהל/ת הפורום: ד"ר אילה ירון
  פליטות מרובותלילך 00:21 10/12/2013
היי...אני אמא לתאומות לא זהות בנות שלושה חודשים כשבחודש הראשון ניזונו מהנקה ומסימילאק ובחודש האחרון רק מסימילאק . בחודשיים האחרונים שתי הבנות פולטות בלי הפסקה...עם הגרעפס...חצי שעה אחרי...שעה אחרי...פשוע פליטות ללא הפסקה
לפני חודש ..בהמלצת אחות בטיפת חלב... החלפנו את הסימילאק בנוטריון ar למשך שבוע כיוון שעשה להן כאב בטן ןחוסר נוחות ורגיעה וחזרנו לסימילאק
לאחר מכן נאמר לנו להוסיף דייסה לסימילאק על מנת להסמיכו אבל עדיחן הפליטות ממשיכות ללא הפסקה....באופן עקרוני הבנות רגועות...לא בוכות וחא נראות סובלות אפילו לא בזמן הפליטה....הן עוחות במשקל בערך חצי קילו בחודש...
ה
בבדיקה של רופא משפחה נאמר שהכל בסדר...הוא לא חושב שהן אלרגיות או משהו אחר והמליץ להמשיך סימילאק ולבוא כל שבועיים למעקב..מצב זה של הפליטות אינו נסבל ואפילו קשה מאד שכן המצב קיים אצל שתי הבנות...כל היום אני מחליפה בגדים ואני פוחדת שיחנקו בזמן הפליטה....
אני ממש נואשת ורוצה להבין מדוע יש פליטות כאלה ?
אילו בדיקות ניתן לעשות כדי לדעת ממה זה נובע ?
כיצד אני יכולה לעזור להן וגם לי ?
תודה..
.
   פליטותדר אילה ירון 22:27 26/12/2013
עקרונית ניתן לנסות אנפמיל ar אם היציאות קשות לנסות רסק מעגבנייה טרייה ללא קליפה ללא גרעינים

שיווק באינטרנט   ניוזלטר דיוור אלקטרוני   בניית אתרים   תקנון ותנאי שימוש © כל הזכויות שמורות לאמנות הלידה  יצירת קשר   מנשא לתינוק   מצאי דולה   מי אנחנו