צור קשר פורומים חנות אינדקס פוסטפרטום הצילו צירים מאמרים חדשים ראשי
פורום גסטרו ילדים
מנהל/ת הפורום: ד"ר אילה ירון
  יכול להיות שזה גזים? ואם כן, איך מקילים?שרית 23:44 01/04/2014
בני בן שלושה שבועות וחצי, בימים האחרונים סביבות 18:00 מתחיל להתפתל בחוסר נוחות ובשלוש שעות הבאות פשוט בוכה בצרחות איומות.
אני מנקה הנקה מלאה, מקפידה על תזונה נטולת מזונות העלולים לגרום לגזים ושותה שלוש - ארבע כוסות תה שומר שהבנתי שמקל על כאבי בטן וגזים, בתקווה שיעבור בהנקה אליו.

אחות טיפת חלב אמרה שמדובר בגזים. איך אדע בוודאות שמדובר בגזים?
האם יש דרך להקל עליו?
   אשמח מאד לתשובה...שרית 18:44 02/04/2014
   גזיםדר אילה ירון 10:08 05/04/2014
אכן נשמע כמו גזים ליתר בטחון גשי לרופא ילדים לבדיקה כללית . לגזים אין יותר מידי מה לעשות אך לפחות הם חולפים סביב גיל שלושה חודשים....mazal tov
   שאלה לגבי הקלה על הגזים:שרית 00:30 14/04/2014
היינו כמובן אצל רופא, הכל תקין ומדובר בגזים.
אני יודעת שזה עובר עם הגיל אבל מחפשת דרכים להקל עליו:
מנסה עיסויים, כדור פיזיו וערסול, בד"כ כשהוא בהתקף הוא מתפתל וקשה להקל עליו באמצעים האלה.
מה עם תכשירים שמומלצים להקלה על גזים: סימיקול? גרפווטר? בייביזים ואחרים?
יודעת שאין משהו שיפתור את הבעיה אבל כן מחפשת את הדרך להקל.

אודה לדעתך.

חג שמח!
   גזיםדר אילה ירון 22:04 18/04/2014
את יכולה לנסות כל מידי דרכי עיסויים פטמות של בקבוקים שונים במקרים שלא מניקה ותכשירים שונים אך לצערי הרוב לא כל כך מקל והזמן עושה את שלו...
   תודה, עיסויים אני מנסה אבלשרית 22:03 22/04/2014
כשהוא סובל מהגזים הוא מתפתל וכמו מתנגד למגע.
רק כשהוא נרגע קצת אפשר להקל עליו, אבל זה קורה אחרי שעות של סבל...
אני מניקה הנקה מלאה ולכן החלפת פטמות של בקבוקים לא רלבנטית לגביי.
יודעת שהזמן עושה את שלו אבל רוצה לעשות את המקסימום להקל עליו ומוכנה לנסות תכשירים שונים כל עוד הם בטוחים לשמוש ועדיף כמה שיותר טבעיים. יש כאלה?
מרגישה חסרת אונים ורוצה לעזור לו.
   מבינה אותך ומנסה לעזור נעמה 23:13 23/04/2014
עד כמה שקשה לנו לראות את הקטנים שלנו סובלים, הרופא ילדים הסביר לי שזה בגלל שהמערכת עיכול שלהם מתפתחת בשלב הזה והקיבה מתפקדת בצורה מאוד ראשונית ובגלל זה הגזים והבכי... מה שטוב זה שזה זמני... זה לא מרגיע באמת, אבל יש בזה משהו מנחם בידיעה הזאת (לפחות בעיניי).
אם עיסוי לא הלך לכם, אז אולי אם יש לך כדור פיזיו' את יכולה לנסות להיות עליו ביחד איתו, התנועתיות המשותפת הזאת אצלנו דווקא עזרה. אני גם נתתי לפני כל האכלה טיפות של גרפווטר, הרוקח הציע את זה דווקא כי זה טבעי, ככה שאני לא חששתי לתת לו את זה. הקל על הבכי שלו (והסבל שלי כאמא). יכולה לנסות...
ואני יודעת שזה מפחיד כשהוא נמנע ממגע, אבל לפעמים הוא רק רוצה שאמא תיקח אותו בידיים, ולפעמים לפעמים, זה מגע שהוא מספיק... לדעת שאמא נמצאת גם כשקשה לו.

שיעבור מהר וכמה שיותר בקלות.
   תודה, נעמה, אולי זה מה שיקל עליו כי שרית 23:14 27/04/2014
זה שזה זמני וההסברים לכך, לא מקלים לא עליי ולא עליו כשכואב לו...
קיבלתי מעוד חברות המלצה על הגרפווטר, זה שזה טבעי מקל עליי לתת לו, כי הוא קטנטן ורק יונק בנתיים.
את הפיזיו ניסינו, כשהוא בהתקף גזים, זה לא עוזר, הוא רק מתפתל...
מקווה שהטיפות האלו יעזרו, אם לא חזרתי להתחנן לעזרה, סימן שכן...

תודה רבה על העצה.

שיווק באינטרנט   ניוזלטר דיוור אלקטרוני   בניית אתרים   תקנון ותנאי שימוש © כל הזכויות שמורות לאמנות הלידה  יצירת קשר   מנשא לתינוק   מצאי דולה   מי אנחנו