צור קשר פורומים חנות אינדקס פוסטפרטום הצילו צירים מאמרים חדשים ראשי
פורום גסטרו ילדים
מנהל/ת הפורום: ד"ר אילה ירון
  שלשול צהוב עם חתיכות - ילד בן שנה ושלושה חודשיםדנה 11:19 09/04/2014
בני בן שנה ושלושה חודשים .בדרך כלל יציאות רגילות , לעיתים יותר רכות אך בגדול סביר. משלשל כבר כשבועיים אחרי כל ארוחה - זה נע בן צהוב משחתי לצהוב עם גושים של אוכל לא מעוכל. כמעט אחרי כל ארוחה בין 4-5 פעמים ביום ! עשינו תרבית צואה - בנתים קיבלנו תשובה חלקית שהיתה תקינה.לא נותנים דברי חלב, מאכלים מבושלים עם אורז ותפו"א ועברנו למטרנה צמחית בנתיים. אבל בנתיים אין שיפור, אני כבר אובדת עצות !!!!יש לציין שבוקעות לו שיניים תוחנות וההתנהגות שלו רגילה למדיי: משחק,צוחק, ישן, אוכל. מה עליי לעשות??!!אני מאוד מודאגת ...
   שלשולדר אילה ירון 22:07 09/04/2014
חשוב לשמור על הידרציה תקינה כלומר לבדוק שאינו מיובש גם מאבדים מלחים בשלשול לעיתים צריכים להוסיף מלח לתזונה או תכשיר כגון מינרלי בנוסף מומלץ פרוביוטיקה תשקלי אותו לראות שלא ירד במשקל. במידה וממשיך גשו ליעוץ גסטרו
   שלשולדר אילה ירון 22:08 09/04/2014
חשוב לשמור על הידרציה תקינה כלומר לבדוק שאינו מיובש גם מאבדים מלחים בשלשול לעיתים צריכים להוסיף מלח לתזונה או תכשיר כגון מינרלי בנוסף מומלץ פרוביוטיקה תשקלי אותו לראות שלא ירד במשקל. במידה וממשיך גשו ליעוץ גסטרו
   אחרי 8 חודשיםדנה 12:21 11/02/2015
שלום דר', מאז ההודעה הקודמת עברו כ9 חודשים והילד כבר בן שנתיים. מאז ועד עכשיו הצואה שלו עדיין רכה מאוד- לא מים אבל עדיין מאוד רך . אוכל בגדר הנורמה + 2 בקבוקים של מטרנה ללא לקטוז וגם עולה במשקל סביר. יציאות בין 1 ל 3 פעמים ביום עדיין מאוד רכות/ משחתיות הצבע נע בין צהוב/כתום לחום לעיתים מאוד נדירות יוצא לו צואה במרקם נורמלי( קשה יותר).לפני כחצי שנה עשינו בדיקה לצליאק יצאה שלילית.רופאת הילדים לא בדיוק מתרגשת מהנושא. בזמנו הינו גם אצל גסטרולוג שגם די חיפף אותנו. פניתי גם להומאופת -גם לפי דעתו זה תקין. אני לעומת זאת עדיין מאוד לא רגועה. העניין מאודדדד מתריד אותי.... נראה לי לא תקין שלילד בן שנתיים עדיין יש יציאות רכות ומשחתיות כל כך . מה דעתך? מה אני יכולה לעשות ולאן לפנות?

שיווק באינטרנט   ניוזלטר דיוור אלקטרוני   בניית אתרים   תקנון ותנאי שימוש © כל הזכויות שמורות לאמנות הלידה  יצירת קשר   מנשא לתינוק   מצאי דולה   מי אנחנו