צור קשר פורומים חנות אינדקס פוסטפרטום הצילו צירים מאמרים חדשים ראשי
פורום גסטרו ילדים
מנהל/ת הפורום: ד"ר אילה ירון
  צליעקרחל 13:25 27/11/2014
שלום שמי רחל לבתי בת ה-5 אובחנה צליעק במקרה הרופא לקח לה בדיקות של דלסמיה ןעם זה לקח לה גם לצליעק כי מדי פעם התלוננה על כאבי בטן בבדוקת דם לצליאק יצא CELIAC SCREEN-300 TTG-121 אחרי חודשיים עשינו שוב יצאCELIAC SCREEN 280 TTG-58 עשינו גסטרוסקופיה רשום כךחלק מהסיסים שמורים חלקם נהרסו ללא התארכות הקריפטות.בלמינה פרופריה זקיק לימפה גדולהמכיל מרכז נפט ואאוזינופילים בכמות מעט מוגברת עליה ניכרת בכמות הלימפוציטים קטנים בין תאי אפיטל הצפוי בצביעות אינוהויסטוכימיות נספרו עד 60 לימפוציטים מסוג T ל-100אנטרוציטים.הממצאים יכולים להתאים ל-MARSH LESION I WITH FOCAL MARSH LESION IIIA .
T6401001 SMALL BOWEL MUCOSA
P1340001 BIOPST ENDOSCOPIC
M1000000 SEE DESCRIPTION
תאור מיקרוסקופי-קטע רירית קיבע מסוג אנטרום ללא דלקת פעילה ללא חיידקי .H. PYLORI. בלמינה פרופריה עליה קלה בכמות אאוזינופילים ללא חדירה בין תאי אפיטל הצפוי.רופא הגסטרו אמר שזו אבחנה לצליאק לכן עשינו דיאטה של 3 חודשים חזרנו על בדיקת הדם ויצא CELIAC SCREEN-2.7 TTG-1.4AEA-NEGATIV
השאלה שלי האם הילדה צריכה לנסות שוב לאכול גלוטן הבנתי שאצלה זה ניפגע קל לכן חשבתי שאולי אפשר או שאני חייה באשליה קשה לי עם האובדה הזו מבקשת את תגובתך בתודה מראש רחל.
   צליאקדר אילה ירון 14:24 27/11/2014
זו שאלה לרופא הגסטרו המטפל; לי נראה כמו צליאק
   רחל 16:08 27/11/2014
השאלה שלי מה דעתך עם אפשר לחזור לאכןל רגיל לנסות

שיווק באינטרנט   ניוזלטר דיוור אלקטרוני   בניית אתרים   תקנון ותנאי שימוש © כל הזכויות שמורות לאמנות הלידה  יצירת קשר   מנשא לתינוק   מצאי דולה   מי אנחנו