צור קשר פורומים חנות אינדקס פוסטפרטום הצילו צירים מאמרים חדשים ראשי
פורום גסטרו ילדים
מנהל/ת הפורום: ד"ר אילה ירון
  עצירויות קשות מאוד לילדה בת 10 ברוריה תורג'מן 10:15 09/06/2015
בת 10, כבר למעלה משנה וחצי סובלת מעצירויות קשות מאוד עם עליות וירידות, במשך כל התקופה ביקרתי עשרות פעמים בגסטרו ילדים וגם באופן פרטי אצל גסטרו בבי"ח הר הצופים, התשובה תמיד היתה שייש לילדה עצירות כי הבטן רכה אבל לא מצליחה להתרוכן, ביקשתי כמה פעמים בדיקות וחוץ מבדיקות דם צואה וus בטן לא קיבלתי כלום והחליטו שזה עצירות, במשך כל היום כאבי בטן חזקים במיוחד בשעות הבוקר והערב, מה לא ניסיתי, הרבה ירקות נורמלקס 17 מג' בוקר ו 17 מג' ערב זה פשוט הרג את הילדה 4-5 פעמים בשרותים עם יציאות בלי סוף ירדתי ל 17 מג' עכשיו היא מרגישה שייש לה צואה אבל היא תקועה בפי הטבעת אני ממש חסרת אונים ביקרתי אצל הרבה רופאים כגון: רופא משפחה, רופא אורולוג, רופא כליות, רופאת נשים כי גם מקדימה לוחץ לה מאוד, טיפול אומופתי שהתחלתי רק לפני שבוע אז ככה שהילדה עוד לא מרגישה כלום, ביקרתי אתמול אצל דיאטנית ואנחנו מנסים לשנות לה תזונה, אבל אני פשוט אין לי חיים כבר 3 חודשים זה לא עוזב הכאבי בטן בוקר ערב בוקר וערב. אולי יש לך איזה המלצה בשבילי מה עושים במצב כזה אגב כל כניסה שלה לשירותים זה למעלה מ 10 דק' ורק לחיצות ולחיצות עד שזה יוצא לה ואני בחוץ משתגעת מה קורה בפנים

תודה רבה רבה לך על ההתיעצות עימך.
   RANIMEDI 17:50 09/06/2015
שלום ,

במרכזנו תוכלי לקבל מענה רב תחומי ממגוון רופאים ויועצים , הcase manager יאבחן את הבעיה ויערוך דיון עם המומחים ויועצים הפרא רפואיים הנמצאים במרכז בכדי למצוא מענה מהיר ואיכותי .
נשמח לעמוד לשירותך
צוות MEDIKIDS

6334*

www.medikids.co.il/

שיווק באינטרנט   ניוזלטר דיוור אלקטרוני   בניית אתרים   תקנון ותנאי שימוש © כל הזכויות שמורות לאמנות הלידה  יצירת קשר   מנשא לתינוק   מצאי דולה   מי אנחנו