צור קשר פורומים חנות אינדקס פוסטפרטום הצילו צירים מאמרים חדשים ראשי
פורום גסטרו ילדים
מנהל/ת הפורום: ד"ר אילה ירון
  ריפלוקסקרן 17:42 27/11/2017
שלום,
יש לי תינוקת בת חודשיים וחצי יונקת הנקה מלאה ופולטת המון, כמעט בכל ארוחה ולפעמים מס' פעמים בארוחה, הפליטות לפעמים מועטות ולפעמים ממש נראות כמו קיא (נפלטות בשפריץ ובכמות גדולה).
הרופא איבחן ריפלוקס והחליט שאפסיק להניק ואתן לה תמ"ל שנקרא אינפמיל. יש לציין שאני מאוד סומכת על הרופא הזה ואני בטוחה שהאבחנה שלו מדוייקת,אבל הוא לא ממש "מעודד הנקה" והבעיה היא שאני לא מעוניינת להפסיק להניק ואני גם לא חושבת שאני צריכה כי התינוקת עולה יפה במשקל, לא בוכה ולא מתלוננת, יונקת כל 3 או 4 שעות וישנה לילה שלם אבל אין לה איכות חיים, היא לא יכולה לשכב על הגב כי האוכל ממש עולה לה, היא לא יכולה לשחק על הבטן כי היא פולטת את האוכל בצורת גבינה (לפעמים גם שעה או שעתיים אחרי האוכל)
היא כל הזמן על הידיים שלי כדי שתהיה במצב מאונך (טרמפולינה וסלקל רק עושים יותר גרוע).
אז הלכתי לחוות דעת שניה אצל רופאה שמעודדת הנקה והיא הציעה לתת גביסקון 2 מי"ל כל ארוחה.
כשניגשתי עם המרשם לבית המרקחת הם לא הסכימו למכור לי בטענה שמוצר לקחת את התרופה רק מגיל 6 שנים.
רציתי לדעת אם הגיוני הדבר?
האם יש תרופה חלופית שכן ניתן לתת לתינוקת?
האם לאחר כל מה שתיארתי יש המלצה אחרת?
המון תודה מראש
קרן.
   רפלוקסדר אילה ירון 22:16 28/11/2017
ממחיצה להמשיך הנקה וגביסקון
   תודה רבה על המענה המהיר.קרן 14:08 29/11/2017

שיווק באינטרנט   ניוזלטר דיוור אלקטרוני   בניית אתרים   תקנון ותנאי שימוש © כל הזכויות שמורות לאמנות הלידה  יצירת קשר   מנשא לתינוק   מצאי דולה   מי אנחנו