צור קשר פורומים חנות אינדקס פוסטפרטום הצילו צירים מאמרים חדשים ראשי
תאומים - הריון לידה הנקה
מנהל/ת הפורום: מיכל קסטן
  זקוקה לעידוד ועצות דחוף!!!מירב 11:01 05/05/2009
הי
אז ככה
ילדתי שני תאומים זהים ומקסימים לפני כ3 חודשים בשבוע 32
שהינו בפגייה כ3 שבועות ועשכיו אנחנו בבית
מיד אחרי הניתוח התחלתי לשאוב ואיך לומר לא היה משהו מהר מאוד לא היה מספיק לשניהם והם קבלו תוספת של מטרנה סנסטיב

מאז שהגיעו הביתה אני במרוץ בלתי פוסק על מנת להעביר אותם להנקה מלאה
יש לומר שהם יונקים לא רע ויש חלב אבל כנראה לא מספיק ואני נאלצת להשלים בקבוק משהו כמו 2 עד 3 פשמים הביממה.

היציאות שלהם מאוד ירוקות ומשחתיות ורק אחת ליומיים שלושה ולאחרונה החלו גם לצרוח משעה 6 בערב עד 9 ורק אז נרגעים
בקיצור אני מתיאשת ולא מרוצה בכלל המהצב שהגענו אליו
נורא חשוב לי להניק הנקה מלאה כפי שעשיתי עם ילידי הגדולים (2.5 ו5) שינקו עד גיל שנתיים.

אני שואבת בקושי 50 CC בשאיבה עם משאבת ספקטרה של יד שרה שותה חילבה וורבנה וכל היום הם עליי פשוטו כמשמעו

אנא
אם יש לכן עיצה טובה מילת עידוד ייעול הכל יתקבל בברכה
סה"כ עברנו הריון די טראומתי עם TTTS וניתוח בבלגיה וכל החבילה ועכשיו אני רוצה להתיישר למה שנראה לי נכון

תודה מקרב לב
מירב
   צילה 14:36 16/06/2009
מירב
אני אמא לתאומים בני שבעה חודשים ואני עדין מניקה ועדין שואבת... אני לא יועצת הנקה ולא הייתי אצל יועצת, אבל מנסיוני הטרי את צריכה קודם כל לפני החלבה וכל השאר לשתות המון המון המון המון מים, לפחות 16 כוסות ביום, תלכי עם בקבוק וממש תחשבי שאת שותה מספיק, דבר שני מאוד חשוב, אני מבינה שיש לך עוד שני ילדים וזה קשה אבל את חייבת איך שהוא לנוח צהריים ואם זה בלתי אפשרי אז לפחות לישון לילה טוב טוב, להגיד לבעלך לקום בלילה ולישון טוב טוב וכמובן שהשאר מועילים, החילבה ושאר דברים. גם להאמין שיש לך ואת מסוגלת לייצר חלב ולא לדאוג זה גם עוזר. לי בימים שהייתי לחוצה שאין מספיק חלב באמת לא היה מספיק חלב ובימים רגועים שלא חישבתי את הכמויות שיוצאות פתאום יצאו כמויות מטורפות...
שיהיה לך הרבה הצלחה וכיף כיף כיף
צילה

שיווק באינטרנט   ניוזלטר דיוור אלקטרוני   בניית אתרים   תקנון ותנאי שימוש © כל הזכויות שמורות לאמנות הלידה  יצירת קשר   מנשא לתינוק   מצאי דולה   מי אנחנו