צור קשר פורומים חנות אינדקס פוסטפרטום הצילו צירים מאמרים חדשים ראשי
רפואה משלימה
מנהל/ת הפורום: לינוי הופמן, ורד לב
  ורד האם שומעת? ברזל בבקשהגילי אבישי 17:23 24/12/2007
נושא חשוב ואני מתלבטת בו לא פעם.
מה לנסיונך נספג הכי מהר והכי יעיל במערכת העיכול ההרה ובכלל. תוסף ברזל נוזלי ? חברה מסוימת? היום נתקלתי בתוסף של אלטמן שמצא חן בעיני כי אין בו שמרים,בניגוד לפלורידקס למשל. הבנתי שיש גם פלוריויטל שאין בו שמרים,מכירה?
נושא הברזל חשוב בעיני ,הן במינון והן לענין הספיגה,אני פוגשת הרבה נשים אנמיות בהגדרה ולא רק בהריון.
יש לך רעיון מדוע זה קורה?
אשמח להגיגים משותפים + המלצות עם כמויות לתזונה עשירה בברזל זמין ומועטת בבעיות עיכול נלוות.
אחכה לך. גילי
   ברזלורד לב 11:23 25/12/2007
זה באמת נושא מאד חשוב גם בעיניי ולא רק בהריון.
חשוב לי לומר שנשים רבות לא מודעות למחסור שיש לגופן בברזל. לעתים רמות ההמוגלובין בדם נראות סבירות, אך האישה סובלת מתופעות של אנמיה. במצב שכזה אני מפנה אותה לברר מה מצב הפריטין שלה- אלה מאגרי הברזל בגוף. ומה מצב ה 12-B.
מצרפת מאמר שלי בנושא ברזל ומקורותיו במזון:
www.articles.co.il/article/6447/באילו%20מזונות%20יש%20ברזל

לגבי המוצרים השונים. יש אכן את הפלורדיקס והפלוריויטל. אני אף פעם לא זוכרת במי מהם כמות הברזל הגבוהה יותר, צריך לראות. הם נספגים יחסית טוב, בהיותם נוזליים.
יש מוצר של הדס שאני מקבלת עליו דיווחים טובים וגם של BIO-Care שהוא אמנם יקר, אך כנראה מאד איכותי.
   רוצה להמליץ על המוצר של הדסאני גיטרה 09:53 02/01/2008
קוראים לו "ברזל עדיף" ולי אין שום תופעות לוואי ממנו, בניגוד להמון שניסיתי.
   תודה גיטרה! (-:גילי אבישי 14:06 06/01/2008

שיווק באינטרנט   ניוזלטר דיוור אלקטרוני   בניית אתרים   תקנון ותנאי שימוש © כל הזכויות שמורות לאמנות הלידה  יצירת קשר   מנשא לתינוק   מצאי דולה   מי אנחנו