צור קשר פורומים חנות אינדקס פוסטפרטום הצילו צירים מאמרים חדשים ראשי
רפואה משלימה
מנהל/ת הפורום: לינוי הופמן, ורד לב
  שמן קיק ולידהענת 18:01 12/01/2008
האם נכון ששתית שמן קיק מקדמת לידה?

תודה

הכורעת ללדת
   שמן קייקלינוי הופמן 20:12 12/01/2008
מניסיוני, נכון ולא נכון, צריך לדעת מתי להשתמש אחרת גורם לשילשולים.
כך שהשאלה המדויקת היא באיזה שלב בדיוק את נמצאת ומדוע את חושבת שצריך\כדי להשתמש?
   מצטרפת ללינויגילי אבישי 20:33 12/01/2008
שמן קיק גורם לפעילות יתרה במעיים וע"י כך גורם להשראה של עודף פעילות גם על שריר הרחם.לפעמים...
חשוב לא להשתמש בשמן קיק כאמצעי ראשון,הוא יכול לגרום לשילשולים ובעקבותיהם לתשישות ואפילו להתיבשות.
   אני בשבוע 39ענת 21:38 13/01/2008
והסיבה לשאלה היא הפחד שמא הלידה לא תתקדם ויכריחו אותי לעשות זירוז- זו לידה ראשונה ושמעתי ששמן קיק מקדם- האם מינון נמוך יוכל במידת הצורך לעזור? אם לא מה כן?
תודה
   ענת שלום!לינוי הופמן 08:53 14/01/2008
מדוע את חוששת שהלידה תתקדם, בדר"כ הסיבות ללידה שלא מתקדמת היא פחדים, חששות, טראומות ישנות וכדומה, האם זה משהו שאת חווה, האם עשית הכנה ללידה, האם את מכירה את תהליך הלידה, במידה ולא זה בדיוק הזמן לפני הלידה להכין עצמך פיזית, נפשית ומבחינת ידע.

לעיניין המעשי אני משתמשת בשמן קייק כאופציה ממש אחרונה לפני כן יש המון דרכים אחרות: אני באופן אישי משתמשת קודם כל בהומאופתיה, יש גם דיקור, שיאצו, רפלקסולוגיה, ארומותרפיה...
ההמלצה שלי לנסות כיוון אחר ולא שמן קייק, מה גם שבדר"כ הזמן שהוא מתחיל לפעול יותר ארוך, וכשאני משתמשת באופ' הזו זה בדר"כ לא (אני מדגישה, לא) בחדר לידה.

לינוי
   שלום ענתגילי אבישי 11:34 14/01/2008
צטרפת ללינוי בענין ששמן קיק אינו פתרון מתאים ללידה שנעצרת ,מסיבה כלשהי במהלכה.
אני מבינה מדברייך שאת חוששת,זה טבעי מאד לפני לידה ראשונה שהרי באמת אינך יודעת מה יהיה(-:
מציעה לך ,אם טרם עשית זאת להעזר במדריכה להכנה ללידה או בדולה מנוסה ,להיפגש אפילו מפגש אחד כדי לפזר את החששות בעזרת מענה לשאלות כמו זו ששאלת,בצורה יסודית ומקצועית,כמו להמליץ על תנועתיות שתתמוך את התהליך,אולי תמציות צמחים או שמנים ארומטיים לעיסוי. יש הרבה אפשרויות לתמוך לידה שנעצרת ונדמה לי שמפגש כזה יתן לך ארגז כלים לקחת איתך ללידה למקרה שיהיה בו צורך.
כמובן שקשירת קשר מקצועי כזה יכולה להועיל לך גם לאחר הלידה ואולי מפגש כזה יהיה מוצלח כל כך שתשקלו לצרף אליכם מלווה ללידה עצמה.
בברכת ימים יפים
רוגע ולידה טובה ובידיים מלאות
גילי אבישי
   ערכתי ברור מעמיק לגבי שמן קיקגילי אבישי 19:42 21/01/2008
אצל אנשי מקצוע מתחום צמחי המרפא והנטורופאטיה,ולא מצאתי שום אישור להיותו מקדם לידה מעבר לפעילות הפריסטאלטית המוגברת שהוא יוצר .זו בהחלט יכולה וגם יכולה שלא לתמוך את עידוד הפעילות הרחמית,אבל לא מעבר לכך.
לעיתים מרובה ניזקו על תועלתו ביוצרו יולדת עיפה אם לא מיובשת.

שיווק באינטרנט   ניוזלטר דיוור אלקטרוני   בניית אתרים   תקנון ותנאי שימוש © כל הזכויות שמורות לאמנות הלידה  יצירת קשר   מנשא לתינוק   מצאי דולה   מי אנחנו