צור קשר פורומים חנות אינדקס פוסטפרטום הצילו צירים מאמרים חדשים ראשי
רפואה משלימה
מנהל/ת הפורום: לינוי הופמן, ורד לב
  אסתמה של העורליאת 21:06 12/05/2008
שלום רב
ביתי בת 5 ח' ושמתי לב שיש לה מעין יובש בזרועות, שלא עובר. כששאלתי רופאה היא אמרה שזה סוג של אקזמה-אסתמה של העור ונתנה לי משחה בשם דרמסילק.
מה יכול לגרום לתינוקות קטנה כ"כ אקזמה? האם זה יכול להיות קשור בתזונה שלי? (היא יונקת)
ואיך ניתן לטפל בזה?
תודה מראש
ליאת
   שלום ליאתגילי אבישי 22:57 12/05/2008
התאור שנתת מזכיר אטופיק דרמטיטיס.הרבה דברים יכולים לגרום תגובה כזו,החל בחיסון(תגובה של מערכת החיסון הלא בשלה),המשך במזון שאת צורכת והיא אלרגית אליו,חומר כביסה או סבון ,מתח שנחשפה אליו (תינוקות מגיבים למתח באופן גופני כי אין להם דרך פורקן יעילה אחרת),ועוד.

כמעט לכל תחומי הרפואה המשלימה יש מה להציע למצב הזה וקשה להגיד מה יתאים לבתך יותר.
מעדויות של מטופלים אני יכולה להביא את ההומאופטיה הקלאסית ואת האיפק כשיטות שעזרו מאד.גם הרפואה הסינית מחזיקה תשובות לנושא הזה.
לתזונה תמיד יש חשיבות ,בפרט כשמדובר בתופעות שמופיעות באברים מפרישים(עור,מערכת העיכול,מערכת השתן,בלוטות הלימפה).
איזון מושפע מתזונה. האם יש קשר ישיר בין מה שאת אוכלת למופעים אצלה? אם כן ,ייקל עלייך לתמוך בה ע"י הפסקת צריכת מזונות מסויימים. אם אינך מוצאת קשר ישיר תוכלי להעזר בקינסיולוגיה או באייפק למצוא קשר כזה.
בקצור יש מה לעשות ויש נסיון מצטבר.
אל ייאוש.
בברכה
גילי אבישי
   אסתמה של העורליאת 09:09 13/05/2008
תודה על התגובה המהירה

המוקדים של היובש קבועים ולא משתנים או נעלמים, ונמצאים על הידיים באזור שמעל המרפקים. האם זה יכול להעלם ע"י שינוי התזונה (במידה וזה מקור הבעיה) או שצריך לתת לכך טיפול?
מה זה איפק? והאם כשדיברת על מתח שהיא נחשפת אליו מדובר במתח שלי שעובר אליה? כי אני אכן במתח רב בתקופה האחרונה...
מניסיון שלך, אילו מזונות בד"כ גורמים לתופעה?
תודה מראש
ליאת
   ובכןגילי אבישי 20:50 13/05/2008
מתח שבו את שרויה בוודאי משפיע עליה. גם הורמונים של סטרס שנמצאים אצלך במערכת וגם ברמה האנרגטית.
באשר לתזונה- אם אכן זו הסיבה הרי שתוך זמן (לא מיידי!) מרגע שתופסק,המופע יעלם.
בקשר לאייפק מצרפת לך לינק.
באשר למזונות,בכוונה אני נמנעת מלכתוב כי הכל אפשרי.אבל....מוצרי חלב בעיקר חלב ניגר,דגים,תות שדה,מנגו,טחינה,בוטנים,ביצים....אין לזה סוף
www.ipec.co.il/ipec/articles.asp?cat=12&aid=71

בהצלחה
גילי אבישי
   תודהליאת 21:30 13/05/2008

שיווק באינטרנט   ניוזלטר דיוור אלקטרוני   בניית אתרים   תקנון ותנאי שימוש © כל הזכויות שמורות לאמנות הלידה  יצירת קשר   מנשא לתינוק   מצאי דולה   מי אנחנו