צור קשר פורומים חנות אינדקס פוסטפרטום הצילו צירים מאמרים חדשים ראשי
רפואה משלימה
מנהל/ת הפורום: לינוי הופמן, ורד לב
  טיפול לורטיגודג מוסר 14:57 26/05/2008
שלופ, כנראה שיש לי ורטיגו או היה לי - הבנתי שזה וירוס שאין לרפואה הרגילה הרבה פתרונות לו. היו לי סחרחורות נוראיות במשך כשבועיים ועכשיו זה חלף. נבדקתי על ידי רופאת א.א.ג ונוירולוגית והן לא מצאו כלום. הבנתי שזה עלול לחזור. האם ניתן לטפל כדי למנוע חזרה של העניין? האם אפשר לטפל בזמן התקף? למי פונים? תודה
   ורטיגוגילי אבישי 21:35 28/05/2008
אז ככה
אני לא מכירה שיטת טיפול משלימה או קונבנציונאלית שיכולה להבטיח במאה אחוזים שהתופעה לא תחזור שוב ,ובכל זאת ממליצה לנסות ולו רק כדי לדעת שעשית מה שאפשר וגם מפני שאמנם לא 100% אבל סיכוי טוב -יש.
הרפואה הסינית מטפלת ביעילות רבה בסחרחורות שנובעות מורטיגו.גם ברמה המניעתית.
בנוסף נכון לנסות להפחית מעומס עבודה וליצור אפשרות למנוחה אמיתית בסופי שבוע ובחופשות.
(לפי הרפואה הסינית כעס, תסכול, הדחקה, שנאה וכל רגש אחר המיוחס להשפעה על האנרגיה של הכבד עלולים לגרום לתופעות הקלאסיות של ורטיגו.גם מתח לאורך זמן ותשישות.
עליית אלמנט אש הכבד עלולה גם לייצר רוח שתביא לסחרחורת חזקה אף יותר, עד למצב של איבוד שיווי המשקל).

כמו כן כדאי לשאוף לאורך חיים סדיר, שהייה באויר צח, להקפיד על שעות שינה , לא לעשן, להימנע מאלכוהול ולהתייעץ ביחס להתאמת תזונה תומכת ספציפית לך.

גם לכירופרקטיקה יש אמירה בנושא,תלוי מה הגורם למצב.שווה לשאול כאן באתר בפורום של רונן מנדי.

להומאופטיה במקרים ספציפיים יש מענה-נניח שהסחרחורות מופיעות לאחר ארוע סוער במיוחד או בשעת לחץ וחרדה.
מקווה שמשהו כאן יתאים ויבהיר וסליחה על העיכוב במתן מענה.
גילי אבישי
   תודה גילי ועוד שאלותדג מוסר 00:09 29/05/2008
כשאת מדברת על רפואה סינית - את מתכוונת לדיקור? מעניין מה שאת אומרת על הכבד, מפני שלפני כשנתיים היו לי אבנים בכיס המרה והוציאו לי את כיס המרה בסופו של דבר לאחר דלקת חריפה בכבד וצהבת בכבד. יכול להיות שהכבד הוא איבר בעייתי אצלי? מה זה אומר? את יכולה לתת לי הפניה לעוד חומר קריאה בנושא הזה של כבד ורפואה סינית, ורטיגו וכו'? תודה
   take 2... ובכןגילי אבישי 09:04 31/05/2008
הכבד לפי הרפואה הסינית הוא הרבה מעבר לאיבר הפיזי.
יש טיפוסים כבדיים,כיס המרה זה איבר נוסף. קצת מבלבל אך הנה כמה קישורים לסבר את ההבנה הבסיסית. תהני.

מאמר הסבר על התפיסה הסינית www.alternativit.co.il/10.11.06/Shulamit.htm

הכבד
www.doctors.co.il/xID-5390,xCT-82,m-Doctors,a-Article.html

www.tmurot.org.il/article.asp?id=515

וכיס המרה www.tmurot.org.il/article.asp?id=517

health.walla.co.il/?w=/5098/1266754

בריאות בריאות!
   גילי, תודה שוב והמשךדג מוסר 13:07 31/05/2008
גילי, קודם כל תודה רבה שוב. כפי שאמרתי, זה מאד מעניין אותי ומתחבר לי עם בלבול שחשתי באותה תקופה (של ההתקף של כיס המרה).
האם את יכולה להמליץ לי על מישהו שמטפל ברפואה סינית? האם רפואה סינית זה רק דיקור או גם צמחי מרפא וכו'?
   הרפואה הסינית מטפלת בכל מני דרכיםגילי אבישי 18:20 31/05/2008
צמחי מרפא,תזונה,מגע(טווינה,אנמה אמפוקו),כמובן דיקור...
מטפל צריך להתאים לך,יותר משיהיה מצויין הוא צריך לשדר על התדר שלך. מדהים לראות תוצאות כמעט הפוכות אצל מטופלים שונים מתוך ההבדל הזה. כמובן שככל שמטפל מפותח יותר וא מתאים למגוון מטופלים רחב יותר.
אבל,אפשר לנסות. היכן את בארץ? אמליץ לך במגבלות הפורמט.
שיהיה בהצלחה רבה!
גילי
   המלצהדג מוסר 22:03 02/06/2008
הי גילי, אני גרה באיזור השרון. אשמח להמלצה על מטפל. תודה
   מה טווח הנסיעה שלך?גילי אבישי 15:46 03/06/2008
   באזור פרדס חנה כרכור יש לא מעט מדקרים מעוליםורד לב 21:58 03/06/2008
אם זה מתאים, מבחינת האזור, אתן לך שמות וטלפונים.
   רחוק מדי נראה לידג מוסר 21:13 04/06/2008
אני חושבת שהטווח הוא מתל אביב צפונה עד חדרה כולל נתניה וכו'. תודה על המאמץ וההיענות
   אם כךגילי אבישי 21:24 04/06/2008
בתל אביב מקבלת המלצתי הקבועה-שנטל זלקינדר המופלאה 0545239300
ברמתיים ליאן ויזלברג דרך רמתיים 41 הוד השרון Yehuda93@bezeqint.net
09-7452822 052-3812889

בהצלחה!
גילי
   ליאן כרגעגילי אבישי 00:59 05/06/2008
בחופשה אתן מחר מספר נוסף. ליל מנוחה

שיווק באינטרנט   ניוזלטר דיוור אלקטרוני   בניית אתרים   תקנון ותנאי שימוש © כל הזכויות שמורות לאמנות הלידה  יצירת קשר   מנשא לתינוק   מצאי דולה   מי אנחנו