צור קשר פורומים חנות אינדקס פוסטפרטום הצילו צירים מאמרים חדשים ראשי
רפואה משלימה
מנהל/ת הפורום: לינוי הופמן, ורד לב
  הריון חדש וראשוןטלי 13:33 21/06/2007
שלום לכולם,
אני בהריון לראשונה, שבוע 11, התחיל נפלא, ואח"כ חודש וחצי קשים קשים, הרבה יותר ממה שציפיתי. פיזית, תודה לאל חוץ מתשישות עצומה שקשה לתאר הכל בסדר טפו טפו. נפשית, אני שבר כלי. בקיצור, שום דבר שבדיקות קופת החולים יכולות לסייע בו.
היום אני הולכת לראשונה לרופא סיני המתמחה ברפואת נשים בתקווה שישפר לי מעט את החוויה.
אשמח לשמוע עצות, מלבד פרחי באך אם יש עוד משהו שאפשר לעשות כדי להקל מעט על הנפש (עד שההורמונים יעברו מעצמם)
תודה!
   אם את כבר בדרךגילי אבישי 14:50 21/06/2007
לטיפול למה להוסיף עוד? אולי זה יהיה טוב ומספק?
באופן כללי יש הרבה שיטות שיכולות מאד לסייע באיזון המערכת הגופנית והרגשית.דיקור הוא רק אחת מהן.
הומאופטיה נראית לי מתאימה מאד וגם לאורך זמן כולל הכנה ותמיכה בזמן הלידה עצמה והפוסט שאחריה.
תזונה מתאימה אישית תמיד תומכת בתמונה הכוללת.
רפלקסולוג טוב יכול לחולל "ניסים"....יש. דווקא באך...מממ...לא נראה לי.
   לינוי האם שומעת?גילי אבישי 14:52 21/06/2007
נראה לי כי יש צורך בהבהרה לגבי טיפול הומאופטי בהריון לכל האורך
   גילי, מעניין אותי משהו שכתבתורד לב 20:09 22/06/2007
מדוע אינך מרגישה שפרחי באך יכולים לסייע פה? לא רק רסקיו, אלא ממש התאמה אישית עם מטפל/ת מוסמך/ת.
   גילי - צדקתטלי 17:01 23/06/2007
לפני ואחרי הטיפול - שמים וארץ. אדם חדש. הדיקור חולל פלאים, והיחס המעודד והתומך מהמטפל עזר לא פחות (רופא סיני המתמחה ברפואת נשים וגניקולוגיה). לפני הטיפול הרגשתי צורך להאחז במה שרק אפשר, אבל זה נכון לדעתי ללכת עם מטפל אחד וגישה אחת, כל עוד היא מספקת.
תודה! וטוב לדעת שלהבא כשיהיו קשיים נוספים, יש פתרון.
   יופי! טוב לשמוע ושימשיך כךגילי אבישי 19:33 23/06/2007
   שלום לגילי אבישי ולכולם/ןורד 14:13 06/07/2007
רציתי להביע את הסתייגותי מהסתייגותך לפרחי באך במצב המתואר
אני מטפלת בנשים רבות בתחילת דרכן ההריונית (וממשיכה איתן עד לאחר הלידה) והתמציות של פרחי באך עושות עבודה מצויינת בתהליך הכל כך חשוב הזה.
ישנן תמציות לאיזון הורמונלי ותמציות לתקופות של שינויים, עבודה עם פחדים, תמצית OLIVE שנותנת כוח ומרץ ועוד ועוד כל מטופלת וההתאמה והמקרה שלה.

אין לי מושג מדוע שללת את זה אבל אולי כדאי שתסבירי מדוע כאשר את כותבת למישהי שלא מבינה בנושא שאת לא חושבת שזה מתאים.

בברכה
ושבת שלום
ורד
   אינני מתחייבת להסבר כזה או אחרגילי אבישי 17:52 06/07/2007
אני כותבת כאן בהתנדבות ואני עונה ספציפית לפי התרשמותי ולפי הזמן הפנוי שיש לי. זכותך לצדד בסוג טיפול מסוים כשם שזכותי להסתייג נוכח מצב כזה או אחר משיטה כזו או אחרת.
זה מותר.שבת שלום,גילי
   דרך אגבגילי אבישי 17:53 06/07/2007
נדמה לי שהסברתי בדיוק מה אני חושבת לגבי הבחירה שכבר נעשתה וכן כתבתי "לא נראה לי" זה לא מחייב אף אחד...
   ורד - אל דאגה, ותודה על הדאגהטלי 18:50 07/07/2007
ורד, אל דאגה, דווקא מבינה בפרחי באך, זו הסיבה שחשבתי שיכולים לעזור במידה רבה. גם ה-Olive שהזכרת וגם ה-Mustard.לתפיסתי, פרחי הבאך נפלאים כטיפול משלים, אבל עדיין לי יש צורך קודם כל בחיזוק פיזי כלשהו. אגב, שבוע אחרי ההודעה הזו עברתי הפלה, ונעזרת עכשיו בפרחי הבאך כדי לאגור כוחות מחודשים לסיבוב הבא שיבוא (כשיבוא). שוב, לא במקום הדיקור אלא בנוסף.
שוב, תודה על העצות
טלי
   טלי, נעצבתי לקרוא, מקווה שאת בטובורד לב 09:31 08/07/2007
ושתאספי את עצמך, תחזרי לכוחותייך בכל המובנים של המילה.
אם את זקוקה לתמיכה תזונתית, עצות וכו', את מאד מוזמנת להתייעץ.
קחי לך את הזמן לעבד, להתאבל, לנקות ולהאסף מחדש!
   מצטרפת לורד לבגילי אבישי 10:51 08/07/2007
ביחס לאובדן ההריון.
אם את מחפשת עוד כתובת אולי פורום אובדן הריון-תמיכה בתפוז יעזור לך.
מקווה שתמצאי את הנתיב להכיל את האובדן באופן שבזמנו הנכון יתמוך בך כאשה,כאם וכהרה בעתיד.מצטערת איתך מאד מאד. גילי

שיווק באינטרנט   ניוזלטר דיוור אלקטרוני   בניית אתרים   תקנון ותנאי שימוש © כל הזכויות שמורות לאמנות הלידה  יצירת קשר   מנשא לתינוק   מצאי דולה   מי אנחנו