צור קשר פורומים חנות אינדקס פוסטפרטום הצילו צירים מאמרים חדשים ראשי
רפואה משלימה
מנהל/ת הפורום: לינוי הופמן, ורד לב
  תחליף לבשר בהריוןהילי 20:40 18/05/2007
אני בהריון שני, תחילת חודש שני. מפאת בחילות איומות אני כמעט ולא אוכלת בשר ועוף. ביצים אני לא אוהבת. אני בעיקר אוכלת פחמימות והרבה ירקות. מוצרי חלב אוכלת. שאלתי האם אני צריכה לקחת משהו שישמש כתחליף לבשר ולביצים. אם כן - מה? תודה
   זו הודעה עבור ורד בעצם אבל בינתיים...גילי אבישי 13:32 19/05/2007
את צריכה מקור לברזל ולויטמין B12.
יש עוד מקורות לאלה חוץ מבשר אף כי בשר אדום ועוף הם המקור היעיל ביותר.
אפילו בדגני בוקר תמצאי את המרכיבים הללו.
כשלעצמי אני מעדיפה ויטמינים ומינרלים לא מסונטזים אבל באין ברירה ...מעבר לכך את יכולה להעזר בויטמין B12 בטבליות מציצה ששמים מתחת ללשון,של סולגאר או אלטמן ובברזל עדין של סולגר כדי להשלים את הקצובה היומית.
אני מחכה איתך לתגובה של ורד להסבר מקיף .
יום טוב
   לגבי הבחילות.לינוי הופמן 22:50 19/05/2007
לרפואה ההומאופתית יש פיתרונות יעילים לבחילות בתחילת הריון, יכול להיות שכשיהיה שיפור בבחילות תוכלי לשוב ולאכול הכול.
   תודה גילי. אחכה באמת לתשובה של ורד ולינויהילי 08:42 20/05/2007
תוכלי לפרט איזה פתרונות יש לבחילה? תודה
   מעבר לפתרונות ההומאופטים שאשמח לקרוא עליהם בהרחבה מלינוי,גילי אבישי 08:52 20/05/2007
את יכולה לנסות,אם טרם ניסית,ארוחות קטנות כל שעתיים בערך-כריך מפרוסה אחת עם גבינה נניח,פרי,ירק חתוך,הרעיון לא להשאיר את מיצי הקיבה לעבוד על ריק,להשאיר משהו יבש (כמו קרקר ) ליד המטה כדי לא לקום כשהבטן ריקה.
ג'ינג'ר בחליטה או מסוכר-הבעיה איתו שיש לו תכונה מחממת ואז עולה השאלה מה הגורם לבחילות. אף כי למראית עין אצל כולנו הסיבה היא ההריון באמת הגורם שונה מאשה לאשה.
כל פתרון דרך הרשת כפוף למגבלה הזו ולכן
נסי להריח קודם,לבחון את תגובתך האישית לכל אמצעי כדי להתאים אותו אלייך.
   מקורות נוספים לחלבון ומינרליםורד לב 13:04 20/05/2007
הילי שלום,
המצב שאת מתארת, בו אינך יכולה לאכול דברים רבים מפאת הבחילות, הוא מוכר ביותר. זה מה שקורה לנשים רבות בשלב זה של ההריון.
הנרעיונות שגילי כתבה לך על ארוחות קטנות ותכופות הוא נכון ביותר. זה עוזר לשמירת הקיבה מלאה ברב הזמן, מספק אנרגיה זמינה ומונע היווצרות חומציות שתעלה למעלה.
פחמימות מלאות למיניהן עובדות פה מעולה (דגנים מלאים מבושלים: אורז, בורגול, קוסקוס, קינואה, פסטות וכו'), במיוחד דברים יבשים כמו: פריכיות, קרקרים, טוסטים (מקמחים מלאים, שיפון וכו).
אם קשה לך עם מוצרים מהחי את יכולה לשלב קטניות ואגוזים וזרעים שאינם קלויים בתפריט שלך.
כמה אגוזים/ שקדים עם מעט פירות טריים או יבשים יעשו את העבודה כנשנוש ביניים. מנת עדשים, חומוסים וכו' יכולה לספק לגוף חלבון איכותי ומינרלים טובים. פיתה מחיטה מלאה עם טחינה מלאה וכמה ירקות הם ארוחה טובה ומספקת.
ברוב המקרים התופעה תעלם לקראת סוף השליש השני ותוכלי לחזור לאכול דברים רבים.
חשוב לעקוב בבדיקות הדם אחרי רמות ההמוגלובין, פריטין (מאגרי הברזל), 12-B וחומצה פולית.
אשמח לקבל ממך עדכון בהמשך.
   הומאופתיה ובחילות בהריוןלינוי הופמן 08:54 21/05/2007
ישנם מספר רמדיס (תרופות הומאופתיות) שיכולות לסייע לבחילות בהריון, אני אסקור מס' רמדיס כמובן שאין זה מהווה תחליף לייעוץ אישי עם הומאופת.

ARS. מתאים לאישה שחשה כל הזמן בחילות, כשההקאה לא מקלה על הבחילה.
NUX V. נשים שמתחילות את היום במאמץ להקיא (הקאות יבשות), חשות אומללות ונרגזות עד אחרי הצהריים.הרבה פעמים האישה תחוש שהבטן נפוחה לה. בד"כ יתאים לנשים שאפתניות שבד"כ קשה להן להפסיק לעשן בהריון ואוהבות קפה/שוקולד.
NAT-PHOS לפעמים מקלה על הבחילות כאשר חוץ מבחילה אין שום סימפטום אחר.
PHOS אישה שסובלת מהבחילות וההקאות יותר בשעות הערב.
PULS אישה שמקבלת בחילה מאכילה או מריח של אוכל שומני. הטבה באוויר הפתוח והחמרה במקומות חמים.
זה רק מספר דוגמאות, בהומיאופתיה מאוד חשוב להתאים את הרמדי הנכון לאדם שהרי כל אישה תחווה את הבחילות בצורה שונה, ניתן לבקש בבית מרקחת הומיאופתי המלצה על הרמדי שנכונה לך ואף טוב יותר ליצור קשר עם הומיאופת שיוכל ללוות אותך לאורך כל ההיריון.

שיווק באינטרנט   ניוזלטר דיוור אלקטרוני   בניית אתרים   תקנון ותנאי שימוש © כל הזכויות שמורות לאמנות הלידה  יצירת קשר   מנשא לתינוק   מצאי דולה   מי אנחנו