צור קשר פורומים חנות אינדקס פוסטפרטום הצילו צירים מאמרים חדשים ראשי
רפואה משלימה
מנהל/ת הפורום: לינוי הופמן, ורד לב
  פילינג גוף ארומטי בהריוןאמא של פיצי 18:12 15/06/2008
שלום לכולכן,
מקווה שזו אינה שאלה מוזרה מדי, אך רציתי לוודא שזה בסדר להשתמש בפילינג גוף ארומטי שמכיל: קומפלקס שמן עשב לימון, שמן וניל - קוקוס, שמן לבנדר ושמן שקדים טהור בשילוב עם גרגרי מלח מים המלח.
אני בשבוע 21, כנראה עם צירי בריקסטון היקס ועם אפשרות (לא מלבבת) של שמירת הריון בקרוב, כך שלא הייתי רוצה לעשות שום דבר שלא כדאי לעשותו.
בכל מקרה אני משתמשת בפילינג באזור הרגליים וקצת הידיים, ולא על הבטן.
תודה מראש
   ברגלייםגילי אבישי 10:16 16/06/2008
יש כמה וכמה נקודות שמשפיעות מאד על תמיכה בצירים ובהפרשות הורמונים הקשורים ללידה ולכן במצבך עיסוי של מישהו לא מומחה לתקופה-לא מומלץ.
התמציות שהזכרת כשלעצמן אינן בעיתיות לנושא הזה.
כשיש חשש מצירים מוקדמים ראוי לקבל תמיכה טיפולים רק מי שמוסמך לעשות זאת ובידיעה שהוא/היא מכיר/ה היטב את האבחנה ואת הטריטוריה.
יום טוב
גילי אבישי
   תודה גילי, בכל מקרה לא מדובר על "טיפול" אלא שימוש אישי במקלחת. יום טובאמא של פיצי 11:29 16/06/2008
   אני יודעת אבלגילי אבישי 14:36 16/06/2008
מפאת שאינני שם לידך להדריך איך והיכן לא וכו ומפאת שזהו אינטרנט ויש צורך במשנה זהירות אני ממליצה להימנע מפעילות עיסוי למינה לאור מה שתארת.
בעל מקצוע היה הצעה בתייחס לאפשרות שתהיי בשמירה ובכלל ,משום שהריון אינו סיבה לא להשתמש באפשרות הנפלאה הזו ,רק להיזהר באופן השימוש.
יום מעולה ותרגישי טוב
גילי

שיווק באינטרנט   ניוזלטר דיוור אלקטרוני   בניית אתרים   תקנון ותנאי שימוש © כל הזכויות שמורות לאמנות הלידה  יצירת קשר   מנשא לתינוק   מצאי דולה   מי אנחנו