צור קשר פורומים חנות אינדקס פוסטפרטום הצילו צירים מאמרים חדשים ראשי
רפואה משלימה
מנהל/ת הפורום: לינוי הופמן, ורד לב
  איזה טיפול יכול להתאים לביתי התינוקתסיגל 10:32 07/08/2008
שלום רב
ביתי בת 8 חודשים ומאז שהיא נולדה סובלת מהפרשות בעין ימין. נאמר לנו שזה כנראה סתימה של שק הדמעות אם אינני טועה. כמו כן נאמר לנו לחכות שכן ברוב המקרים התופעה נעלמת עד גיל שנה ושנדאג לנקות את העין עם מים סטריליים ולעשות מידי פעם עיסוי נקודתי.
שאלתי האם יש טיפול של רפואה משלימה היכול לעזור לטפל בתופעה זו?
שמעתי מאימא אחת על תינוק שטופל באוסטאופתיה על ידי לחיצות באיזור הזה...האם ידוע לך על אפשרות שכזו?
תודה רבה
סיגל
   סיגל ערב טובלינוי הופמן 20:08 07/08/2008
אין לי מושג לגבי אוסטאופתיה, אולי גילי יודעת בכל מקרה יש אוסטאופת מצויין בבית ינאי (ליד נתניה).

בכל מקרה יצא לי לטפל בכמה וכמה מקרים של חסימה בתעלת הדמעות ע"י הומאופתיה בהצלחה רבה (לא בצורה קלאסית), כך שאפשר לברר מי יכול לעזור בשיטה לפי אזור המגורים שלך.

לינוי הופמן
   לינויסיגל 23:20 07/08/2008
הבעייה שאני גרה באופן זמני בלונדון....היש סיכוי קלוש שאת מכירה מהאיזור הזה? ואגב מה זה הומאופתיה לא קלאסית?
תודה רבה מראש על העזרה
   אוסטאופטיה כשיטהגילי אבישי 22:06 09/08/2008
לטיפול בתינוקות היא טובה ומומלצת אבל תלוי מי המטפל.לצערי אינני מכירה מטפלים בשיטה זו בלונדון או באנגליה בכלל. המלצתי היא לחפש בגוגל מידי על המטפל המסוים וכן לקבל המלצות ישירות אם יש כאלה.
בהצלחה
גילי
   גם אני לא מכירה באנגליה...לינוי הופמן 08:19 10/08/2008
נסי למצוא ובמידה ולא ננסה לעזור מרחוק.
   עד כמה שידוע ליורד לב 14:10 10/08/2008
דיקור עובד מאד יפה על פתיחת תעלת דמעות סתומה.
אני בטוחה שאפשר למצוא בלונדון מדקרים טובים, כמו גם אוסטיאופטים טובים.
את יכולה לברר דרך האיגוד המקצועי באנגליה. מאמינה שחיפוש מהיר בגוגל יתן לך את מה שאת זקוקה לו.זד

שיווק באינטרנט   ניוזלטר דיוור אלקטרוני   בניית אתרים   תקנון ותנאי שימוש © כל הזכויות שמורות לאמנות הלידה  יצירת קשר   מנשא לתינוק   מצאי דולה   מי אנחנו