צור קשר פורומים חנות אינדקס פוסטפרטום הצילו צירים מאמרים חדשים ראשי
רפואה משלימה
מנהל/ת הפורום: לינוי הופמן, ורד לב
  ורטיגודפנה פורמן 19:07 10/08/2008
אבקש המלצה על דרכי טיפול בהתקפות של ורטיגו וכן המלצות על מטפלים באזור חיפה. תודה מראש !
   שלום דפנהגילי אבישי 00:53 11/08/2008
נתתי כאן בעבר תשובה מפורטת בנושא.מצטטת לך אותץה ומוסיפה-

בעיקרון יש כמה כיוונים לשקול- רפואה סינית דיקור,צמחי מרפא,הנחיות תזונה ותרגול של טאי צ'י קונג.

השאלה האם מובר בתופעה ארוכת טווח,כמה זמן היא נמשכת,האם שמת לב מתי התחילה ואם קרה משהו בסמוך?
הריון ולידה יכולים להעצים את הירידה בצ/י של הכליות ובעקבות זאת תחושת חוסר שיווי המשקל,ציפצופים באזניים,הקאות,ירידה בתאבון, בצרוף לעוד תופעות המכונות תחת אותה כותרת. השאלה מה גורם לחוסר האיזון.
נכון לנסות להפחית מעומס עבודה וליצור אפשרות למנוחה אמיתית בסופי שבוע ובחופשות.
(לפי הרפואה הסינית כעס, תסכול, הדחקה, שנאה וכל רגש אחר המיוחס להשפעה על האנרגיה של הכבד עלולים לגרום לתופעות הקלאסיות של ורטיגו.גם מתח לאורך זמן ותשישות.
עליית אלמנט אש הכבד עלולה גם לייצר רוח שתביא לסחרחורת חזקה אף יותר, עד למצב של איבוד שיווי המשקל).

כמו כן כדאי לשאוף לאורך חיים סדיר, שהייה באויר צח, להקפיד על שעות שינה , לא לעשן, להימנע מאלכוהול ולהתייעץ ביחס להתאמת תזונה תומכת ספציפית לך.

גם לכירופרקטיקה יש אמירה בנושא,תלוי מה הגורם למצב.שווה לשאול כאן באתר בפורום של רונן מנדי.

להומאופטיה במקרים ספציפיים יש מענה-נניח שהסחרחורות מופיעות לאחר ארוע סוער במיוחד או בשעת לחץ וחרדה
   טיפול בורטיגולינוי הופמן 08:06 11/08/2008
גילי הזכירה את ההומאופתיה במילה וחשוב לי לומר שבהחלט יש מענה לורטיגו בהומאופתיה.
גילי צודקת שבראיה של ההומאופתיה הקלאסית יהיה קל יותר לפתור עם הסחרחורות הם אחרי אירוע סוער או בשעת לחץ כמו גם כאשר הפעם הראשונה התחילה אחרי אירוע משמעותי כגון לידה אך לא רק, ההומאופתיה הקלאסית מטפלת באדם ולא במחלה כלומר, הורטיגו הוא מצב של חוסר איזון של האדם וע"י מציאת המיהול ההומאופתי המדויק אנחנו יכולים להשיב את האדם לבריאות.

באופן אישי כאשר אני מטפלת במקרה של ורטיגו אני משלבת גם הומאופתיה קלאסית אך לא רק, כך יש לי אפשרות לטפל גם באדם "כולו" וגם בבעיה בצורה ישירה, התוצאות טובות מאוד אך כמו שגילי ציינה בעבר באף טיפול אי אפשר להיות בטוחים ב- 100% שלא יחזרו יותר אפיצודות אך בהומאופתיה במידה וקרה שזה חזר אנחנו כבר יודעים מה המיהול הנכון.

לסיכום, הומאופתיה יכולה להיות בהחלט אופציה.
   ורטיגודפנה פורמן 08:41 11/08/2008
תודה רבה לגילי ולינוי על הייעוץ המפורט שנתנו לי. האם יש לכן המלצות על מטפלים באזור חיפה ?
   מטפליםגילי אבישי 09:27 11/08/2008
תלוי באיזה רדיוס את מוכנה ובאיזה תחום נראה לך מתאים למצב לפי מה שנכתב כאן.

שיווק באינטרנט   ניוזלטר דיוור אלקטרוני   בניית אתרים   תקנון ותנאי שימוש © כל הזכויות שמורות לאמנות הלידה  יצירת קשר   מנשא לתינוק   מצאי דולה   מי אנחנו