צור קשר פורומים חנות אינדקס פוסטפרטום הצילו צירים מאמרים חדשים ראשי
רפואה משלימה
מנהל/ת הפורום: לינוי הופמן, ורד לב
  תכשיר הומאופטי-טבעי לחרדותשיר 08:51 05/11/2008
שלום רב, ותודה על המדור !
אני כעת בתחילת הריון לילד שני.בלידה הקודמת לפני 3 שנים.הרגשתי רע אחרי הלידה, לא יכלתי לישון הרגשתי כאילו משהו רע עומד לקרות כל הזמן והייתי מאד מתוחה, יש לציין שאת הכל הפנמתי ובתינוק טיפלתי באופן מסור ומעולה.הדבר שעזר לי מאד היה טיפות רסקיו שאכן היוו קרש הצלה קל.
שאלתי:
אני רוצה כ"כ להרגיש טוב אחרי הלידה הבאה, ולא להיות כמו קפיץ מתוח.כיום גם מטופלת בציפרלקס 15 מ"ג, עובדת במשרה חשובה ומתפקדת לכאורה מצוין.האם יהיה משהו הומאופטי שאני יוכל לקחת אחרי הלידה כי אני ארצה להניק ,יתכן שאני אוריד את המינון ל10 מ"ג, הרופאים טוענים שזה בסדר.

תודה מראש על ההתיחסות!
   שלום שירגילי אבישי 09:42 06/11/2008
ראשית למה לכאורה? את מתפקדת מצויין לפי תאורך וזה ה-דבר החשוב,לשם כך נועד הטיפול, ובמקרה שלך זה הצליח- מצויין!

לגבי שאלותייך בוודאי יש בהומאופטיה מענה לענין שלך אבל זה מצריך מפגש עם בעל/ת מקצוע שיתאימו לך רמדי מדוייק.

רסקיו זה סוג של כיבוי שרפות אבל לא טיפול עומק.

ממליצה לך להיפגש עם הומאופט/ית קלאסי וע"י כך לקבל טיפול מקצועי,יעיל וניתן לשינויים בהתאם לצרכים המשתנים.

בברכת המשך הריון ופעילות כמו עד כה,בידיים מלאות ובבריאות איתנה

גילי
   הומאופתיהלינוי הופמן 18:19 06/11/2008
בהחלט אני מסכימה עם גילי, הומאופתיה יכולה לתת מענה מעולה ומומלץ בחום להפגש עם הומאופת עוד בהריון כדי שיוכל ללוות אותך גם לפני וגם אחרי, הרבה פעמים אפילו יותר קל בזמן ההריון למצוא את הרמדי ההומאופתית המתאימה ביותר.

שיווק באינטרנט   ניוזלטר דיוור אלקטרוני   בניית אתרים   תקנון ותנאי שימוש © כל הזכויות שמורות לאמנות הלידה  יצירת קשר   מנשא לתינוק   מצאי דולה   מי אנחנו