צור קשר פורומים חנות אינדקס פוסטפרטום הצילו צירים מאמרים חדשים ראשי
רפואה משלימה
מנהל/ת הפורום: לינוי הופמן, ורד לב
  נזלת ושיעולסיקאנדה 20:52 28/11/2008
ארן בן שנתיים עם שיעול ונזלת היינו אצל הרופא שאמר וירוס
מה אני יכולה לעשות שמתאים לגילו?
שמנים? גירגורים? תה? בצל ודבש עם לימון?
אגב אני שמה לו ויקס בכף רגל האם זה בסדר?
יש גם תערובת שמנים שנקראת סינרג'י יש שם לבנדר אקליפטוס ועוד משהו אני יכולה למרוח לו על החזה?
תודה מראש על ההכוונה
   הי סיקאנדהגילי אבישי 12:33 29/11/2008
שיעול ונזלת-השמן הכי מתאים לגיל הזה נקרא רונסרה(RAVANSARA). שמן נוסף רלונטי הוא הדס (MIRTH).אקליפטוס חריף מדי לגיל כזה.

אני משתדלת לא לעסות עם שמנים אחרים,לבנדר מתאים בעיקרון לשימוש בילדים אבל תמיד יש ענין של מיהול.

על 30 CC שמן נושא-זית,שקדים,זרעי ענבים וכו, בגיל המדובר 5-6 טיפות תמצית ארומטית. לבנדר אפשר 10.שילוב תמציות יתייחס לסכ"ה הכמות.

מה עוד? לימונדה טריה מלימון סחוט,אפשר להמתיק בדבש.
בצל ודבש זה סירופ בתור עצמו,את הלימון כדאי לתת לחוד כדי שלא יעבור מעבר לחצי שעה מזמן הסחיטה.
אם יש לך אפשרות להשיג מוצרים ישראלים סירופ סמבוכול הוא מוצר מדף טוב עקרונית.

בצל חתוך לרבעים למראשות המיטה לשלושה לילות יתמוך מאד בייבוש הליחה ובמשיכת בנזלת החוצה. כן,זה מריח,כן זה מסריח אבל זה עובד יפה.

תמיכה במערכת החיסון-ויטמין C במזון,אוכל חמים-ירקות כתומים,קוואקר,קטניות מבושלות היטב,ירקות מאודים.
להוריד מוצרי חלב ובוטנים,בננות ולמעט בסוכר ככל האפשר. דבש עדיף.
עיסוי של כפות הרגלים,כולל הרבה הנעה של המפרקים ומניפולציות של האצבעות ומפרק הקרסול,כיוון העיסוי ממפרק הקרסול החוצה -יתמוך במערכת החיסון.

בהצלחה ותהיו בריאים

גילי

תהיו בריאים
   תודהסיקאנדה 21:01 01/12/2008
גילי תודה אני באה לארץ השבוע ואצטייד כראוי..

שיווק באינטרנט   ניוזלטר דיוור אלקטרוני   בניית אתרים   תקנון ותנאי שימוש © כל הזכויות שמורות לאמנות הלידה  יצירת קשר   מנשא לתינוק   מצאי דולה   מי אנחנו