צור קשר פורומים חנות אינדקס פוסטפרטום הצילו צירים מאמרים חדשים ראשי
רפואה משלימה
מנהל/ת הפורום: לינוי הופמן, ורד לב
  ארניקה ואנטיביוטיקהלי 18:41 29/11/2008
בתי מקבלת אנטיביוטיקה דרך הוריד בגלל זיהום בעצם. הומלץ לי לשלב גם עם כדורי ארניקה 6. אני רוצה לוודא שבטוח לקחת את הכדורים יחד עם אנטיביוטיקה. מי יוכל לתת לי תשובה על כך??
תודה
   הי ליגילי אבישי 19:47 29/11/2008
מאחר והארניקה ניתנה מראש כחלק מטיפול משולב אין בעיה.
אם תבחרו בשלב כלשהו לטפל במצב כמכלול בהומאופטיה קלאסית תקבלו הנחיות מה כן ומה לא יחד עם הטיפול.
הרבה פעמים בטיפולים אקוטיים משלבים שיטות. בכל מקרה הארניקה אינה מפריעה לפעילות האנטיביוטיקה.
ובאותה הזדמנות לא יזיק אצידופולוס.

מחכה לשמוע שהוטב לה ובהתאם גם לכם,
גילי
   היי גילי תודהלי 20:18 29/11/2008
הארניקה לא ניתנה כחלק מטיפול משולב על ידי הרופא המטפל או צוות בית החולים אלא הומלצה לי רק לפני כמה ימים. או שאולי לא הבנתי אותך טוב??
אם זה לא אמור להפריע לאנטיביוטיקה אז אני אתן את זה. יש טעם להוועץ ברופאת הילדים שלנו לדעתך?
   אז ככהגילי אבישי 20:36 29/11/2008
מאחר והארניקה לא ניתנה כטיפול עיקרי ומובהק למכלול שבתכם הינה אלא כתוספת,גם אם מאוחרת לטיפול העיקרי,במקרה שלכם האנטיביוטיקה, אין בעיה לתת אותה מבחית הטיפול המשלים. בבחינת לא יועיל לא יזיק וככל הידוע יועיל.

האם להיוועץ ברופאה? השאלה אם היא מבינה בתחום כי אם לא היא יכולה,ומבחינתה בצדק,לשלול את השימוש בהומאופטיה מחשש .
שאלה חשובה נוספת- מי המליץ ועל פי מה?
בהומאופטיה יש סיכוי גדול להצלחה נוכח התאמה ספציפית .
כאמור ארניקה במיהול המדובר אמורה לתמוך באופן כללי איזון מחודש ברמה הפיזית יותר,כלומר איזון שהופר מגורם פיזי (ככל הידוע).
האינטרנט לא יסכון בעיני לייעוץ מעבר לזה כי ככל שאני כותבת יותר אני מוצאת את עצמי חוטאת יותר למהות.

בקיצור- ההומאופטיה לא אמורה להפריע לטיפול באנטיביוטיקה,אם כבר אז להיפך. והרופאה-כאמור לעיל.
   מדבר ברופאה הומיאופטית שלא ראתה את הילדה אלא קיבלה ממני דיווח לגבי מצבהלי 22:46 29/11/2008
וזה גם בעייתי מבחינתי - האם זה אחראי לתת טיפול מבלי לראות את הילדה? האם הדיווח שלי מספיק בשביל זה?
כי אם כן אז העצה שלכם כאן תקפה באותה המידה...
הרופאה ראתה את הילדה לפני כשנה וחצי עם איזה וירוס אבל אני לא חושבת שהיא זוכרת משהו
   תראיגילי אבישי 08:05 30/11/2008
אני לא יודעת במי מדובר ואין לי דעה על סוג ההתקשרות בינכן.
יש הבדל משמעותי בין מוצרי מדף הומאופטים לבין טיפול הומאופטי מותאם אישית.
באופן מסוים דומה הדבר לאקמול.
לפעמים ימליץ בעל מקצוע על מתן אקמול,סימפטומטי לחלוטין ולפי תאור של ההורה או מבוגר אחר בטלפון.
האם זה יהיה עיקר הטיפול? תלוי בבעיה כמובן בעיקרון תלוי בתגובה. תלוי בהמשך ההתנהלות.בוודאי ימשיך מעקב לראות מה קורה מבחינת הסימטומים שבגללם ניתן ובכלל.
ארניקה במיהול שדיברת בצורה לא אישית זה דומה.יותר בטוח.
אני חוזרת ואומרת, אם הארניקה לא ניתנה כטיפול עיקרי,לא גררה בעקבותיה השבתת טיפול אחר כהוראה, לא ניתנה כתחליף אלא כתמיכה-אין בעיה ,יכול להועיל בהחלט.

אם את חושבת שזה לא מתאים אל תתני.
אם בכל זאת ההומאופטיה נראית לך מתאימה למצב של ילדתך קבעי פגישה עם הומאופט/ית קלאסי או אחר מומלץ וקבלי טיפול אישי ,מותאם ושיניח את דעתך.
חשוב שתתני אמון בטיפול אותו את נותנת לילדתך, עבור כל הנוגעים בדבר.
רוצה להוסיף המלצה שכבר נתתי כאן על דרור יוסיפון ממכבים ,מומחה לטיפול ברפואה סינית לילדים.

מאחלת לכם שיפור מהיר והחלמה מלאה בהקדם,
גילי

שיווק באינטרנט   ניוזלטר דיוור אלקטרוני   בניית אתרים   תקנון ותנאי שימוש © כל הזכויות שמורות לאמנות הלידה  יצירת קשר   מנשא לתינוק   מצאי דולה   מי אנחנו