צור קשר פורומים חנות אינדקס פוסטפרטום הצילו צירים מאמרים חדשים ראשי
רפואה משלימה
מנהל/ת הפורום: לינוי הופמן, ורד לב
  רפואה משלימהגלי 14:19 28/01/2009
שלום,
יש לי פסוריאזיס ברמה בינונית, ולטיפול ראשוני השתמשתי בדייבובט שהפחית את תחושת הגירוד. עכשיו שאני אמא ואני מניקה אני רוצה להימנע כמה שיותר מתרופות. האם ניתן באמצעות רפואה משלימה? האם להימנע מתרופות בכלל? בזמן ההנקה
   שלוםגילי אבישי 17:19 28/01/2009
אם אפשר או אי אפשר יהיה לא להשתמש בתרופות בכלל זו שאלה גדולה ואין עליה תשובה חד משמעית מראש,אלא למי שהנבואה בידו.

אבל,אפשר ואפשר לטפל בפסוריאזיס בעזרת הרפואה המשלימה. מכמה כיוונים.

ראשית הומאופטיה.
שנית רפואה אנטרופוסופית שעושה שילוב בין הומאופטיה ותמציות צמחי מרפא.
ושלישית צמחי מרפא.

גם לרפואה הסינית יש בהחלט מה להגיד ולהציע לנגעי העור אבל אינני בקיאה באשר לפסוריאזיס דווקא.
בכל מקרה,לא רק בשל ההנקה,שווה לנסות ולחפש את הדרך הנכונה ומתאימה לך. דרך שתעודד את כוחות הריפוי העצמי ולא תדכא אותם כפי שקורה במקרים הללו בתרופות המערביות.

אינני יודעת כמה את מקבלת את דרכי הרפואה המשלימה אבל אני מציע להתחיל בטיפול אייפק. אני חושבת שמשם יהיה לך ברור יותר מה מתאים לך ממה שיש לשוק להציע.www.ipecisrael.co.il/62816/%D7%90%D7%A4---%D7%A6-%D7%99 וגם www.ipecisrael.org/
אם תכתבי מאין את בארץ אוכל להוסיף שמות של מטפלים מומלצים באזורך.

בברכה
גילי אבישי
   רפואה משלימהגלי 15:02 29/01/2009
גילי תודה רבה על הקישורים,
הלינק על שיטת אייפק נשמע לי מאוד מעניין וגם חיוני ועוזר, זה מדהים כמה אנחנו ברפואה המערבית "מפגרים" אחרי הרפואה הסינית, או טיפולים אלטרנטיביים אחרים. העניין הוא בד"כ שטיפולים מסוג זה הם יקרים ואינם מוכרים שחלק מטיפול של קופ"ח, אני גרה באיזור השרון. ועשיתי טיפול ראשוני בדייבובט, (דווקא כן תכשיר המכיל סטרואידים במינון נמוך). והוא עזר לי, הרופא עור שלי אמר לי לפנות גם לטיפול אלטרנטיבי, כיוון שהוא אינו ממוחה בזה חשבתי להתייעץ באנשים שכן מכירים את הנושא, את הצמחים אני מכירה ויש לזה טעם וריח נוראי שפשוט לא יכולתי לסבול.
אני אמשיך לקורא וללמוד עוד איך אפשר להתמודד עם המחלה.
תודה רבה
   פסוריאזיס- תזונה ותוספיםורד לב 09:52 07/02/2009
גלי שלום,
יש לא מעט שאפשר לעשות בעזרת הנטורופתיה עם פסוריאזיס:
תזונה מתאימה, המפחיתה תהליכי דלקת, למשל.
תוספי מזון ספציפיים וכמובן שגם צמחים.
הנה מאמר שלי בנושא אומגה 3 ופסוריאזיס:

www.articles.co.il/article/10687/%D7%A2%D7%9C%20%D7%97%D7%A9%D7%99%D7%91%D7%95%D7%AA%20%D7%90%D7%95%D7%9E%D7%92%D7%94%203%20%D7%91%D7%9E%D7%A2%D7%A8%D7%9A%20%D7%94%D7%98%D7%99%D7%A4%D7%95%D7%9C%D7%99%20%D7%91%D7%A4%D7%A1%D7%95%D7%A8%D7%99%D7%90%D7%96%D7%99%D7%A1
   רפואה משלימה - שהיא גם רפואה סיניתמרי 10:37 15/01/2011
הרעיון המרכזי על פי הרפואה הסינית הוא לחיות בהרמוניה על פי חוקי הטבע, החל מהתזונה, דרך אורח החיים וכלה במוסר החברתי.
הקו המנחה את העוסקים ברפואה הסינית הוא השאיפה ללמד את המטופלים את השפעת הסביבה עליהם, ברמה הפיזית והנפשית, ולגרום להם לכוון את דרך הטבע כך שתתאים להם באופן אישי, ובכך לסייע להם להימנע ממחלות. למעשה, בסין העתיקה, רופא טוב לא היה זה שמטפל היטב במחלות, אלא זה שלא נותן להם לקרות מלכתחילה. www.lmdh.net/index.php
את יכולה ללמוד רפואה משלימה ולהמשיך לטפל בילדים במשך שנות הצמיחה

שיווק באינטרנט   ניוזלטר דיוור אלקטרוני   בניית אתרים   תקנון ותנאי שימוש © כל הזכויות שמורות לאמנות הלידה  יצירת קשר   מנשא לתינוק   מצאי דולה   מי אנחנו