צור קשר פורומים חנות אינדקס פוסטפרטום הצילו צירים מאמרים חדשים ראשי
רפואה משלימה
מנהל/ת הפורום: לינוי הופמן, ורד לב
  אלרגיה לדבוריםסיקאנדה 09:31 23/08/2007
היי
לפני כמה ימים נעקצתי עי דבורה כנראה(לא ראיתי את המרשעת ראיתי רק עוקץ יכול להיות שזה היה משהו אחר)
מייד פרחתי האדמתי והתנפחתי לא הייתה לי תגובה קיצונית שמלווה בשוק למזלי.(כיוון שאני מניקה גם לא לקחתי שום תרופה)אחרי כמה שעות זה עבר בעצמו.
האם ידוע לכן על מקרים של טיפול הומפאטי באלרגיה לדבורים?
בטורקיה(פה אני גרה) יש גם משהו שנקרא ביו רזוננס יש לכם מושג מה זה והאם זה יכול לעזור?
אני עדיין מניקה ולא יודעת אם אני יכולה לקבל טיפול של חיסון מה גם שהחיסון עצמו כרוך בסיכון.
תודה מראש
   שלום לך יקרהגילי אבישי 10:23 23/08/2007
ובכן ראשית,מי אמר אלרגיה?בכדי לזהות האם מדובר בכלל באלרגיה וכלפי מה האלרגיה יש לעבור בירור אצל רופא מומחה לתחום,כמו שאמרת ,אולי בכלל נעקצת ממשהו אחר.
לגבי חיסון- התהליך הוא ארוך אך עשוי להביא תועלת רבה ואין לו תופעות לוואי מצטברות או קשות בד"כ. ניתן להתחיל בטיפול בכל גיל ובכל מצב (אפילו בהריון) אלא אם את
במצב קשה מדי או לא מאוזן. את הטיפול ניתן לקבל בכל מרפאת אלרגיה באמצעות רופא מומחה ,לא יודעת מה יש בתורכיה,מצטערת.
חיסון כנגד אלרגיה היא אחת הדרכים הטובות ביותר לטפל אחת ולתמיד באלרגיה. שיטה זו הנמצאת בשימוש שנים רבות הוכחה כיעילה ובטוחה בטיפול בנזלת אלרגית, "קדחת השחת", אלרגיה לדבורים ובחלק ממקרי האסטמה. בשיטה זו אנו מנסים לאלף את מערכת החיסון להסתגל לחומרים הגורמים לנו לתגובות .ולמרות כל האמור לעיל-חשוב לוודא שזו אכן אלרגיה לארס דבורים וחיסונים לארס דבורים (שהוא טיפול ארוך ומסובך) מומלץ לתת רק למי שחווה בעברו תגובה קשה!!!
לא מכירה את השיטה שרשמת אבל בהחלט שווה לנסות הומאופטיה קלאסית מתוך הבנה שהשורש לתופעה מונח איפשהו בקונסטיטוציה של הגוף-נפש.
גם אייפק יכול להיות פתח לתשובות ולהתאמת דרך טיפולית אבל אין לי שמץ של מושג מה יש אצלכם.מצטערת ומאחלת לך ברור מהיר ופתרון נגיש. גילי
   הומאופתיהלינוי הופמן 12:56 23/08/2007
בנוסף לכל מה שגילי כתבה, בהומאופתיה ניתן גם לקבל פתרון אקוטי ומידי להקיצה אין זה פתרון ארוך טווח אך יש ביכולתו להקל על הסימפטומים. (ברוב בתי המרקחת המתמחים בהו' יוכלו להתאים לך).
במידה וזה יתברר כאלרגיה טיפול הומאופתי קלאסי יכול להיות מענה יעיל.
בריאות שלמה
לינוי
   מצטרפת להמלצתה של גילי על ipecורד לב 23:07 23/08/2007
יכול להתאים מאד לאבחון האלרגיה- אם קיימת- ולטיפול בה. אפשר לברר דרך האתר www.ipec.co.il/ipec/ על מטפלים, אולי יש בתורכיה, או מישהו הנוסע לתורכיה אפילו לנופש ויהיה מעוניין להיות איתך בקשר, או בעת ביקור בארץ.

דבר נוסף שטוב להצטייד בו, לארגז הכלים הפרטי שלך הוא לימוד טיפול EFT- emotional freedom technique. זוהי טכניקה מאד פשוטה וידידותית שכל אדם יכול להשתמש בה על עצמו ועל בני משפחתו, חבריו, מטופליו וכו'. היא עוזרת למצבים אקוטיים ולשינוי תבניות מחשבה כרוניות גם יחד.

באופן אישי, עבדתי איתה כשאני נעקצתי ע"י דבורה וכשנעקצתי ע"י משהו בלתי מזוהה.
זה הוריד את רמות הכאב, את הלחץ סביב העניין ואת הנפיחות.

שווה הכרות.
   תודהסיקאנדה 17:19 24/08/2007
היינו אצל מומחה לאלרגיות אתמול ואני מתחילה תהליך של בדיקות.מסתבר שהאלרגיה בפעם הבאה יכלה אפילו להיות חמורה יותר ואף מלווה בסכנת חיים ..ממש מידע מלבב בהתחשב בעובדה שלא מזמן עברנו לגור בבית עם גינה..
בנתיים אני מצויידת במזרק אדרנלין למקרה ש..
בטורקיה אין איפק עד כמה שידוע לי אבל אבדוק את העניין הומואפטיה דווקא יש וגם טיפול של חיסון.
eft זו שיטה שמוכרת לי ואף התנסיתי בה בעבר שווה לנסות שוב
תודה על המידע אני בודקת הכל.
האם יש עוד דברים שיכולים לעזור? מה עם דיקור?
   הי לךגילי אבישי 15:37 26/08/2007
דיקור לא מתאים למיטב ידיעתי,בוודאי לא במצב אקוטי ואין לך מדקר צמוד לרגל...
נדמה לי שכרגע יש לך כמה וכמה אפשרויות לבדוק,לדעתי אחת מהן תעזור לך. אמנם מדובר בתהליכים ובינתיים יש לך המזרק...
אם יהיה ריבוי דבורים בגינה תורידו רת הפרחים למינהם,כולל שיחים כמו רוזמרין ,אני מאמינה שיסתדר.

שיווק באינטרנט   ניוזלטר דיוור אלקטרוני   בניית אתרים   תקנון ותנאי שימוש © כל הזכויות שמורות לאמנות הלידה  יצירת קשר   מנשא לתינוק   מצאי דולה   מי אנחנו