צור קשר פורומים חנות אינדקס פוסטפרטום הצילו צירים מאמרים חדשים ראשי
רפואה משלימה
מנהל/ת הפורום: לינוי הופמן, ורד לב
  פטריהשושנה 14:03 04/09/2007
שלום לכן,
מהז המון המון זמן, יותר משנה, אני סובלת מפטריה בנרתיק.
ניסיתי הכל, דיפלוקן, אסידופילוס, נרות אגיסטן, שטיפות חומץ, וכו'.
חוץ מדיאטה נטולת פחממות.
לאחרונה יש לי השערה שההתקן התוך רחמי תורם לעניין

אשמח לקבל רעיונות לפתרון הבעיה.

תודה
   רעיונותגילי אבישי 12:20 05/09/2007
כאשר סימפטום כלשהו אינו מרפה (במקרה הזה פטריה אבל יכול להיות זיהום חוזר,שילשולים וכו) יש מקום לעשות שינוי עקרוני. שינוי כזה ראוי שיכלול כמה נושאים.בינהם-הרגלי תזונה כולל אפשרות לבדיקת אלרגיות ובדיקות דם כלליות לחסכים או עודפים וכמובן התאמת תזונה אישית לפי כל הנתונים.
בחינת נושא הפעילות הגופנית (חוסר או עודף),שעות השינה/מנוחה, הרגלי פריקת מתחים...
עומס רגשי ודרכים להימנע/למתן.
לגוף צורות אינדיוידואליות להוציא החוצה עודפים מכל הסוגים. לעיתים הפתרון פשוט זמין ומהיר לעיתים קצת פחות,אבל שווה את ההתמדה.
מי מתאים לעבודה כזו? נטורופט,שילוב של תזונה ועבודת גוף (שיאצו,יוגה,עיסוי,פלדנקרייז...),שילוב של שיחות ותזונה . מה שמרגיש לך הכי דחוף-משם תתחילי. בהצלחה רבה,
גילי
   קנדידהורד לב 08:59 06/09/2007
קנדידה היא בעיה מוכרת ולצערי נפוצה ביותר.
אחת מצורות ההתבטאות שלה הן בפטריות וגינליות.
יש לי מטופלות רבות שניסו, כפי שתארת, טיפולים מקומיים רבים ללא הועיל.
מאחר והקנדידה היא בעיה כלל מערכתית, פתרונות מומיים- ממוקדים עשויים שלא להשפיע. לפחות לא בטווח הרחוק, כי אני בהחלט מכירה נשים שטיפלו בהצלחה בבעיה המקומית עד שהיא...חזרה דיי מהר.

אני מבינה את הקושי שלך "ללכת" על טיפול רחב יותר. לכולנו קשה עם שינויים. במיוחד באורח החיים שלנו, בשגרה שלנו, בבחירות שלנו.
אולם נשמע לי מדברייך שאת כבר מבינה במה הדברים אמורים ושיש לך איזה מושג לגבי הפתרון לבעיה שלך (בהרבה מקרים אנחנו באמת יודעים מה צריך לעשות ורק זקוקים ל Push המתאים).

מסכימה מאד עם דבריה של גילי לגבי הצורך בשינוי עמוק של אורח החיים בכל מיני אספקטים.
הטיפול בקנדידה מהזווית הנטורופתית כולל: תזונה מתאימה (ללא סוכרים ושמרים בגדול, עם עוד דגשים, כמובן), שימוש בצמחים מתאימים, תוספי מזון ספציפיים, שינוי דפוסי החשיבה, התכוונות, הגברת המודעות (למה "בחרתי" לסבול מקנדידה? ולמה עכשיו, או בתקופה הנוכחית? ועוד), פעילות גופנית מתאימה.

אני מאמינה שיש לנו את הצורך לקחת אחריות על עצמנו, על אורח חיינו ועל הבחירות שלנו בכדי להתקרב עוד קצת למהות האמיתי שלנו ולחיות חיים מאוזנים ללא סבל. מאהבה וקבלה עצמית.

את מוזמנת לפנות אליי להמשך התייעצות, אם תרצי.
שיהיה בהצלחה!
   שושנה שלוםלינוי הופמן 11:38 06/09/2007
אני מסכימה מאוד עם הנאמר. בעיה כמו קנדידה דורשת טיפול מעמיק יותר כדי לפתור את הבעיה כמו שצריך ולא רק נקודתית כל פעם כשהיא חוזרת.
הומאופתיה יכולה להיות מאוד יעילה ומביאה איתה פתרון מעמיק.
השיטה ההומאופתית לרוב לא עוסקת בשינוי תזונה. ייתכן שטיפול מהסוג הזה יהיה עבורך יותר קל ועדין יתן תוצאות.
בריאות שלמה
לינוי
   בנות! נדמה ליגילי אבישי 16:54 06/09/2007
שעלינו על אפשרות חדשה (-:
בואו נפתח מרפאה משולבת לטיפול בקנדידה,נדמה לי שיש לנו ההכשרה המשותפת המכילה כל מה שצריך והתופעה כה נפוצה...
   יקירה אני מסכימה איתך, יש לי הרגשה שנוכל לטפל יחד בהצלחה יותר מבקנדידה...לינוי הופמן 09:56 07/09/2007
   כן, זו בעיה כ"כ נפוצה ומציקהורד לב 17:29 07/09/2007
ובאמת דורשת טיפול משולב....
אחרת זה לא כ"כ עוזר, לצערי!
   תודה רבה לכולכן, שנה טובה ובריאה.שושנה 09:23 16/09/2007

שיווק באינטרנט   ניוזלטר דיוור אלקטרוני   בניית אתרים   תקנון ותנאי שימוש © כל הזכויות שמורות לאמנות הלידה  יצירת קשר   מנשא לתינוק   מצאי דולה   מי אנחנו