צור קשר פורומים חנות אינדקס פוסטפרטום הצילו צירים מאמרים חדשים ראשי
רפואה משלימה
מנהל/ת הפורום: לינוי הופמן, ורד לב
  דלקות אוזנייםנורית 11:42 06/06/2007
שלום
בני בן 9 חודשים, סובל מנוזלים באוזניים. לפני כחודשיים סבל מדלקת אוזניים חריפה וקיבל מוקסיפן. שבועיים לאחר מכן חזרו הנוזלים, עשינו טיפול בנרות הופי אצל מטפל מקצועי. מאז חודש וחצי היה שקט. אבל מזה כעשרה ימים אינו ישן טוב בלילה, לא רגוע וביומיים האחרונים התחיל לשלשל. השיניים התחילו לצאת עכשיו. הרופא אתמול בדק ומצא דלקת באוזן אחת ונוזלים בשניה. רשם לנו אזניל (עקב ספק רגישות לפניצילין במשפחתי, ופחדתי לתת לו שוב כי בחשיפה השניה עלולה להתפתח הרגישות). עדיין לא נתתי לו את האזניל, מכיוון שבסה"כ אינו מסכן מאוד כמו בדלקת הגדולה. טיפות שמן זית ושום לא עוזרות.
הבנתי שלא כדאי לטפל שוב בנרות בתכיפות נמוכה מ- 3 חודשים.

אני יודעת שטיפולים משלימים יכולים לעזור - האם הם יכולים להחליף טיפול אנטיביוטיקה בזמן שיש דלקת? מה עדיף דיקור או הומאופתיה? האם אתן מכירות מטפלים מומלצים באזור רחובות-אשדוד?
האם לדעתכן אפשר לוותר על האנטיביוטיקה? אין לו חום

תודה רבה מראש
   נורית ערב טובלינוי הופמן 21:40 06/06/2007
דלקות אוזניים נפוצות מאוד בקרב תינוקות,
ההומאופתיה נותנת מענה מאוד יעיל לנוזלים כמו גם לדלקות אוזניים. כמו כן תוכלי לקבל מענה גם לכל הקושי סביב יציאת השיניים שבהחלט יכולה להיות קשורה לכל הסימפטומים שתיארת.
אני מציעה שגם עם הילד יקבל טיפול אלטרנטיבי להיות במעקב אצל הרופא.
בכל מיקרה כמה המלצות:
1. ניתן לטפטף שתי טיפות של חומץ תפוחים לכל אוזן. זה פותח את דרכי הניקוז ומשחרר את הנוזלים.
2. מחממים מעט את האוזן מבחוץ גם זה יכול לשחרר נוזלים.

בריאות שלמה
לינוי

במידת הצורך תוכלי ליצור איתי קשר טלפוני ואנסה לתת לך יותר הכוונה.
WWW.BEWELL.CO.IL
   שלום נוריתגילי אבישי 15:18 07/06/2007
אני נוטה להמליץ מנסיוני,כשהמצב סוער,על טיפול בצמחי מרפא סיניים.
ה-מומחה בארץ לתחום האזניים והנשימה בילדים הוא איל פוליטי. לא שאין עוד טובים אבל הוא ידוע מאד ויש לו רקורד לא מבוטל של הצלחות.
גם במרפאת מדיטף ברמת אביב יש מומחים לתחום ויש את אפרת אברמסון שהינה מומחית לילדים,גם היא מצויינת ומומלצת לתחום הזה.
לגבי השאלה על שילוב בין טיפול אנטיביוטי ורפואה משלימה-תלוי במצב ותלוי באיזה שלב בטיפול הרפואי אתם נמצאים. נקודות אלה יש ללבן ולהבין ממי שתבחרי לטפל .
טלפונים-אפרת 052-5020880
אייל פוליטי 04-6924675
מדיטף 03-7440888 בהצלחה!
   הערהגילי אבישי 15:20 07/06/2007
עד שרופא לא רואה את האוזן מבפנים ומאשר שאין נקב בעור התוף אסור לטףטף שום דבר פנימה.לא בהכרח שיש בעיה כזו אבל במידה וכן מסוכן להכניס נוזלים.
מזמן קיבלתי טיפ מהומאופטית בצפון לטפטף מיץ בצל שאותו משיגים בכתישה בכותש שום,2 טיפות לכל אוזן,במצב דלקתי למשך חמישה ימים,חמש פעמים ביום אבל רק לאחר וודאות שאין נקב.
בריאות
   בנוגע לאוכל- הצעהורד לב 10:28 08/06/2007
חשוב לשים לב שהוא לא מקבל מזונות שמעודדים ייצור ליחה (מוצרי חלב וסויה, בננות, מוצרי בוטנים).
אני מציינת את זה כי הוא כבר בגיל בו הוא בטח כבר אוכל כמה דברים.
אם עדיין יונק כדאי לך, האמא, להוריד מוצרי חלב.
בהצלחה והרבה בריאות!

שיווק באינטרנט   ניוזלטר דיוור אלקטרוני   בניית אתרים   תקנון ותנאי שימוש © כל הזכויות שמורות לאמנות הלידה  יצירת קשר   מנשא לתינוק   מצאי דולה   מי אנחנו