צור קשר פורומים חנות אינדקס פוסטפרטום הצילו צירים מאמרים חדשים ראשי
רפואה משלימה
מנהל/ת הפורום: לינוי הופמן, ורד לב
  המלצות על אמבטיותlia 14:38 16/09/2007
אני מכורה לאמבטיות..אני כבר בשבוע 38 ..ורציתי לדעת עם זה משנה מה אני שמה במים..יש לי המון מלחים..ואין לי שום שמן אמבט..אני יכולה להשתמש עדיין במלח או שזה יוצר תגובה אחרת משמן מסויים שמומלצ?במיוחד אחרי עיסוי הפירינואום...האם המלח מכווצ?תודה
   שלום לך!גילי אבישי 21:37 16/09/2007
אני לא אוהבת שימוש במלח בהריון כשאין סיבה, כמו למשל בצקות ובמיוחד כשאינני יודעת מה בדיוק יש במלח הזה.
אמבטיה בעיקרון אפשר לעשות עם שמנים ארומטיים וגם זה בזהירות. שתיים שלוש טיפות תמצית של גרניום,רוז גרניום,לבנדר(במידה ואין לך לחץ דם נמוך, וניל(יקר נורא),ורד (יקר)מנדרינה(רק בערב כדי לא לחשוף לשמש אחרי השימוש),קמומיל.
מה שמטריד עוד באמבטיות היא טמפרטורת המים.זאת עקב האפשרות להיוצרות קרישי דם.כאשר אנו בפוטנציאל ללדת כל רגע אנחנו לא אוהבים מים מאד חמים.לא כי זה מאד מסוכן אלא כי זה עלול מאד להבהיל את הצוות המיילד ,בצדק,יש עוד סיבות למה שנראה כדימום מאסיבי.
בקצור-ההמלצה היא לאמבטיות נעימות,חמימות,שמנים ארומטיים מתאימים להריון והעיקר לידה בזמנה ובידיים מלאות.
גילי אבישי -
מדריכה להכנה לידה,דולה,
רפלקסולוגית בכירה,
מומחית לטיפולי נשים במעגל הפריון,
מיון והכוונה לאפיקי טיפול ומטפלים.
   lia 23:33 16/09/2007
תודה גילי!!ברור לי וגם מרגיש לי לא נכון לעשות אמבטיה חמה..כל העיניין הוא האווירה בשבילי..שוב תודה ושנה מתקתקה
   שוב..אניlia 23:36 16/09/2007
לא הבנתי, שימוש במלח כן היית ממליצה אם יש בצקות?אין לי כלום האמת..יש לי הריון מדהים..ראשון ומקווה לא אחרון..אני מתרגלת המון יוגה ופילאטיס..ממליצה!!
   במצב בצקתיגילי אבישי 17:07 17/09/2007
באזורים מסוימים ,כמו כפות רגליים,אפשר לשקול שימוש במלח אנגלי בתוך מים רק לרגליים.
בכל מקרה מלח לא יהיה הבחירה הראשונה שלי וגם לא השניה.

שיווק באינטרנט   ניוזלטר דיוור אלקטרוני   בניית אתרים   תקנון ותנאי שימוש © כל הזכויות שמורות לאמנות הלידה  יצירת קשר   מנשא לתינוק   מצאי דולה   מי אנחנו