צור קשר פורומים חנות אינדקס פוסטפרטום הצילו צירים מאמרים חדשים ראשי
רפואה משלימה
מנהל/ת הפורום: לינוי הופמן, ורד לב
  תוסף ברזל בהריוןיוניתי 12:48 12/06/2007
בבדיקות הדם לא נראתה בעיה ברמת ההמוגלובין, בכל סאת המליץ לי הרופא לקחת תוסף ברזל. מההריון הראשון זכורה לי בעיה עם כדורי הברזל השונים (עצירות, ותחושות לא נעימות). בנוסף, יש לי בעיה עם בליעת כדורים. הפעם לקחתי את תוסף התזונה של סופרמדיק בשם - Tannenblut. האם מוכר? מומלץ?
   נחכה לורדגילי אבישי 13:54 12/06/2007
ממה שאני מכירה טננבלוט זה שם של חברה,בעיקרון חברה טובה אבל לגבי התוסף-מה כתוב עליו? מה הוא מכיל ובאילו כמויות.
מדוע הרופא המליץ לך על תוסף עם הכל תקין? האם יש לך נטיה לאנמי? האם יש בעיה בתזונה בהריון הזה?(הקאות תכופות,חוסר תאבון קיצוני,סלידה ממאכלים מכילי ברזל?)
על פניו אינני מוצאת סיבה להעתיר ברזל באופן גורף כשאין סיבה. נדמה לי שתזונה מאוזנת היא הכיוון כדי לשמר את הקיים. ורד?
   תשובותיוניתי 13:58 12/06/2007
תודה גילי.
תכולה-
ברזל לקטט,ויטמינים מקבוצת בי קומפלקס,סלק אדום,עלי תרד,רוזמרין,מלסה,מרווה,סירפד,דמדמנית שחורה.
אין לי בעיה של אנמיה ולא היתה לי. תזונה - לא מקפידה במיוחד. הרופא המליץ באופן גורף.
   אני לא רופאהגילי אבישי 14:09 12/06/2007
ואין לי סמכות של כזו אבל מעצמי ומדעות חלוקות בנושא-אני לא הייתי לוקחת תוסף כשאין עדות לצורך בו.
התוסף שאת מתארת לא נשמע לי בעייתי ומרכיביו בעצמם מכילים ברזל.אם את רוצה משהו בכל זאת זה נקרא לי טוב.האם הוא נוזלי?כי אז הספיגה והעיכול קלים יותר.תזונה מאוזנת היא בסיס מועדף ויציב הרבה יותר לכלל הגוף. תחליטי מה שתחליטי.
   סכימה עם גילי בנושא זהורד לב 22:00 13/06/2007
הריון אינו מחלה ולגוף הדרכים שלו להתמודד עם צרכיו המשתנים.
אין ספק שתזונה נכונה ומאוזנת, כזו הלוקחת בחשבון את כל המרכיבים החיוניים בתקופה חשובה זו, היא המפתח.
אינני חושבת שזה מוצדק לתת ברזל באופן גורף אם אין בעיה מיוחדת. לצערי זה מסוג המלצות הכסת"ח מאחר ובארץ יש % אנמיה גבוהים. זאת בכדי להגן על העובר ועל האם.
אני מאמינה שתזונה מאוזנת, כזו הכוללת שפע ירקות, עלים ירוקים, נבטים, דגנים מלאים, קטניות, אגוזים וזרעים למיניהם, בשר ומוצריו, דגים וכו' תספק את צרכייך בתקופה זו.
מצרפת לך קישור למאמר שלי בנושא תזונה בהריון www.articles.co.il/article/6361/%D7%AA%D7%96%D7%95%D7%A0%D7%94%20%D7%91%D7%94%D7%A8%D7%99%D7%95%D7%9F ואם את מרגישה שיש לך צורך בייעוץ ספציפי, את מוזמנת ליצור קשר.
הריון מהנה!

שיווק באינטרנט   ניוזלטר דיוור אלקטרוני   בניית אתרים   תקנון ותנאי שימוש © כל הזכויות שמורות לאמנות הלידה  יצירת קשר   מנשא לתינוק   מצאי דולה   מי אנחנו