צור קשר פורומים חנות אינדקס פוסטפרטום הצילו צירים מאמרים חדשים ראשי
רפואה משלימה
מנהל/ת הפורום: לינוי הופמן, ורד לב
  תוסף בשם אימופקט בהנקהאבישג 12:05 26/10/2007
האם ידוע לכם אם אימופקט של חב' NSP מותר בהנקה? תודה מראש
   לאיזה צורך את זקוקה לו?גילי אבישי 23:44 27/10/2007
צריך את רשימת הרכיבים כדי לענות לך. האם את מתכוונת לסכנה של ייבוש חלב? או האם את חוששת שאחד המרכיבים יזיק לתינוק?
אם תכתבי בפרוט מה יש בו יש סיכוי שנוכל לענות .
   אימופקטורד לב 11:48 28/10/2007
אני מבינה שזהו תוסף המיועד לחיזוק מערכת החיסון.
על פניו זה דבר חיובי שאין עמו בעיה.
אם, כפי שגילי כתבה, תכתבי לנו מה מכיל התוסף בדיוק, נוכל לענות תשובה רצינית יותר.
לא מצאתי ברשת את רשימת הרכיבים שלו, כן ראיתי שהוא מכיל קולוסטרום...מעניין איך הפיקו את זה...
   תודה ומרכיבי התוסף.אבישג 13:37 28/10/2007
תודה על תגובותיכן.
הוצע לי לקחת תוסף תזונה בשם אימופקט ( של חב' NSP ) המחזק את המערכת החיסונית. שאלתי האם הוא מותר בהנקה הן מבחינת התינוק והן מבחינת חשש לייבוש החלב.
מרכיבי התוסף:בטא גלוקנים,אראבינוגאלאקטן,קולסטרום,קורדיספס,פטריית מאייטקה, פטריית ריישי. רכיבים נוספים:תאית (צמחית) ג'לטין ומיים.
( מקווה שהעתקתי נכון את השמות.לא כתבתי את הכמות של כל רכיב אם זה חשוב אמרו לי ואכתוב ).גם אני תהיתי מאיפה הקולסטרום. שוב תודה.
   לא מכירה אבלגילי אבישי 20:28 28/10/2007
אין להסתמך על הצהר החברה לגבי המרכיבים וגם לא לאישורי משרד הבריאות כי הם בקושי בודקים בעצמם את התכולה ולרוב מסתמכים על בדיקות של דוגמה ,לא אקראית,בקיצור מממ...לא משהו.
אם זה עבר בקרת גוף כמו איגוד הבריאות הארופאי או דומה תחת הכותרת המחייבת " צמחי מרפא" ולא כתוסף מזון,אז ניתן לסמוך על הצהרת התכולה.
מעבר לזה לא אוהבת לתת פטריות לנשים מניקות או בהריון אלא אם יש התוויה ברורה לכך.
   תודה.אבישג 15:54 29/10/2007
   אם מטרתך חיזוק מערכת החיסוןורד לב 09:57 30/10/2007
אולי תוכלי לפנות למטפל מתחום צמחי המרפא (או כזה המשלב זאת בעבודתו) ולקבל פורמולה צמחית- טינקטורה- ובה צמחים המתאימים למצבך.
ככלל, אני מאמינה בהרכבת תמציות באופן ספציפי תו"כ לקיחה בחשבון של כל הגורמים הקיימים בחייו של אדם ברגע הנתון.
כי תסכימי איתי שמצבך, כאישה מניקה שונה מזה של גבר בן 50 עם בעיות לב. האם מתאים ששניכם תקחו את אותו התוסף, רק כי הוא על המדף ומטרתו "חיזוק המערכת החיסונית"?
אפשר גם להעזר בפורמולות של צמחים סיניים לאותה המטרה.

ובאופן דיי בטוח אפשר לצרוך מזונות העשירים בויטמין C ובאבץ כדרך מניעתית למחלות חורף למיניהן. אם יש צורך אפשר ליטול תוסף ויטמין C וכו'.
   ורד - תודה גם לך, (התודה הקודמת לגילי) ו..אבישג 18:29 30/10/2007
אולי באמת אנסה להתחיל עם אבץ וויטמין C, ואם לא יספיק אפנה לייעוץ להתאמת תמצית אישית. כל טוב.

שיווק באינטרנט   ניוזלטר דיוור אלקטרוני   בניית אתרים   תקנון ותנאי שימוש © כל הזכויות שמורות לאמנות הלידה  יצירת קשר   מנשא לתינוק   מצאי דולה   מי אנחנו