צור קשר פורומים חנות אינדקס פוסטפרטום הצילו צירים מאמרים חדשים ראשי
רפואה משלימה
מנהל/ת הפורום: לינוי הופמן, ורד לב
  פרחי באך - מעונינת ללמוד בצורה רצינית. אשמח להמלצה באזור ת"א רבתי.שרון 11:14 21/11/2007
הי יקרות,
לא יודעת עד כמה אתן מכירות בתחום. אבל חשבתי ששווה לנסות.
מקווה שתוכלו לעזור.
מעונינת ללמוד בצורה רצינית פרחי באך. עם דגש על תקופות הריון ולידה. אשמח להמלצה באזור ת"א רבתי.
המון תודה,
שרון
   שאלה טובה מאד מאדגילי אבישי 13:09 21/11/2007
הבעיה שלי עם תמציות באך אינה בשיטה או בחומרים אלא באופן הלימוד. עצתי לך-מיצאי מישהי שעובדת בשילוב של תמציות באך עם תחומי ההריון והלידה הקרובים אלייך ולעיסוקך ולימדי ממנה. הקורסים בתחום הזה ביני עושים עוול לשיטה ולמקבלי הטיפול. אני חושבת שיש מקום להעמיק את ההבנה ברמה השורשית.
תמציות אלה קרובות בהוויתן להומאופטיה ולכן לא ייתכן בעיני שאפשר תוך חודשים ספורים להבין ולדעת ולערבב.
גם הטענה כי אין ולא יכול להיות שום נזק מהן,אעפס מפריעה לי,לא יודעת ואני בהחלט חושבת שזה תחום ראוי אבל אין לי מושג דרך מי. אם תמצאי מורה טובה,אנא האירי את עיני!

יום מצויין לכולנו,גילי
   מקום מצוין!ravidatia 20:17 12/12/2007
שנם שני מקומות מצוינים שאני מכנה להמליץ עליהם בשמחה-
מלמדים לעומק, עם דגש על האדם שמאחורי התמציות ולא על האיבחון השכלי של הבעיות ואז בחירה "הגיונית" של תמציות. שני מקומות שמטפחים את האדם שבמטפל, מפתחים את המטפל שבאדם, ומסתכלים על הדברים מנקודת מבט הוליסטית-

בצפון- אצל מגי קרוקר, שאניחושבת שמלמדת ביבניאל

בתל אביב- מכללת מהות. הייתי מיעה לך לללמוד אצל גלעד שדמון אבל הוא כבר לא מלמד פרחי באך. קבעי איתו פגישה והוא יעזור לך.
mahut.co.il

שיווק באינטרנט   ניוזלטר דיוור אלקטרוני   בניית אתרים   תקנון ותנאי שימוש © כל הזכויות שמורות לאמנות הלידה  יצירת קשר   מנשא לתינוק   מצאי דולה   מי אנחנו