צור קשר פורומים חנות אינדקס פוסטפרטום הצילו צירים מאמרים חדשים ראשי
רפואה משלימה
מנהל/ת הפורום: לינוי הופמן, ורד לב
  איך מקדמים הפלה טבעית?ותיקה סודית 04:01 28/11/2007
שלום.
לצערי ההריון שלי לא מתפתח. אני נמצאת בשבוע 9 ומזה שבוע במעקב גניקולוגי כי ההריון לא מתאים לגילו. שבןע מישי. אתמול באולטרסאונד,הסתבר שאכן ההריון לא מתפתח, יש שק הריון, יש שק חלמון, אין הד עוברי., וכמובן שאין התפתחות של ההריון. שלשום היה דימום קל מאד וזהו. היו לי הפלות בעבר, לא נזקקתי להתערבות רפואית כי הכל יצא לבד. אני נורא פוחדת מהתערבות כזאת, ורוצה לדעת האם יש אמצעים אלטרנטיביים שיעזרו ל"פנות" את ה"אין הריון " הזה מהגוף.
תודה.
   הצעה...לינוי הופמן 09:01 28/11/2007
ניתן לנסות ע"י רמדי הומאופתית בצורה אקוטית.
   שלום לך ותיקהגילי אבישי 09:30 28/11/2007
ראשית-אני מצטערת לקרוא.
כדאי לדעת שבעיקרון לא באמת חייבים לעשות משהו ,זאת בתנאי שאת בפיקוח דהינו עושה בדיקות דם שבועיות לראות שלא מתפתח משהו בלתי רצוי.
הגוף עקרונית מטפל במצבים הללו.
האפשרויות לתמיכה -
ראשית כמו שלינוי כתבה הומאופטיה. נותנת מענה גם ברמה הרגשית ומתוך כך ברמה הפרקטית.

שנית דיקור. תומך את זרימת הכוחות למקום הנזקק ומסיר חסימות אנרגטיות שנובעות הן מחרדה והן ממצב פיזי וע"י כך מאפשר פעולה יעילה של הגוף.אם תשלחי לי מייל מאין את אוכל להמליץ לך על מטפלים רלוונטים.

שלישית-רפלקסולוגיה. עושה פלאים באיזון הגוף,בהזרמת האנרגיות,בעידוד ההובלה במערכות הגוף השונות.

רביעית-צמחי מרפא.

שילוב של טיפולים אנרגטיים עם אחת השיטות הללו כדי כל הזמן למקם את הנפש במרכז.
מקווה שיילך למישרין,ושתמצאי לך פינה של שקט ונחמה להתאושש.
גילי
   גילי, שלחתי לך מיילותיקה סודית 11:49 28/11/2007
   ראיי ועניתי.בהצלחהגילי אבישי 12:30 28/11/2007
   רוצה לדייק.לינוי הופמן 14:27 28/11/2007
במצב מהסוג הזה אין צורך הכרחי ברמדי מערכתית מספיק התיחסות אקוטית בכדי לעזור לגוף בתהליך.

שיווק באינטרנט   ניוזלטר דיוור אלקטרוני   בניית אתרים   תקנון ותנאי שימוש © כל הזכויות שמורות לאמנות הלידה  יצירת קשר   מנשא לתינוק   מצאי דולה   מי אנחנו