צור קשר פורומים חנות אינדקס פוסטפרטום הצילו צירים מאמרים חדשים ראשי
רפואה משלימה
מנהל/ת הפורום: לינוי הופמן, ורד לב
  הזמנה ליום שכולו תזונה עבור אמהות טריות ותינוקותורד לב 10:59 21/12/2007
יום שכולו תזונה

ביום שלישי, 25/12, את מוזמנת להגיע ליום המיוחד לך- האם הטרייה! (לא רק עם ילד ראשון)
יום בו תוכלי לדבר על הדברים החשובים לך בתחום התזונה, לשאול שאלות, להתייעץ ולקבל רעיונות ומתכונים.
יום שבו תוכלי להשתתף במפגש קבוצתי אינטימי מונחה לאמהות העוסק בכל הקשור לתזונה וגם להגיע למפגש ייעוץ אישי (בתיאום מראש)

מה בתכנית?

מפגש בנושא תזונת נשים לאחר לידה
נדבר על כל מה שאישה לאחר לידה צריכה לדעת: על שיקום הגוף אחרי הלידה, איך לחזור למידות הרצויות בבגדים, אילו מזונות מזינים יותר וממה כדאי להימנע, מה יעזור לך למלא את מאגרייך במהרה ולחזור לתחושה גופנית חיונית ועוד.
תזונה לנשים מניקות ולכאלו שאינן מניקות.

מפגש בנושא המעבר למוצקים- התחלת האכילה
שלב המעבר למזון מוצק הוא שלב התפתחותי גדול בחיי התינוק ואולי עוד יותר בחייה של המשפחה. הנה יצעד התינוק את צעדיו הראשונים אל תוך הווי החיים המשפחתיים המשותפים עד שלאט לאט יוכל להיות חלק פעיל ביותר באירועים אלו ללא מגבלות ואיסורים.
שלב זה מדגיש גם את הזמן שעבר מאז נולד התינוק.
במפגש נבין מהם שלבי המוכנות למעבר זה, איך מתחילים, איך משלבים מזון עם הנקות, מה מותר/ אסור ועוד.

בנוסף לקבוצות אקדיש זמן לפגישה אישית לייעוץ תזונתי פרטני
בתאום מראש (מספר הפגישות מוגבל ביותר)

מי אני?
ורד לב, נטורופתיתN.D., מדריכת הנקה ובשלנית טבעית.
בעבודתי אני פוגשת בעיקר נשים (אך לא רק) ועוזרת להן להכניס סדר למטבח המשפחתי המשפיע עליהן, על בני זוגן ועל ילדיהן.
אני עורכת מפגשי ייעוץ תזונתי אחד על אחד, או עם כל המשפחה, הרצאות וסדנאות בתחומים שונים ומפגשי בישול אינטימיים.
כמו כן אני כותבת מאמרים רבים בתחומי הנטורופתיה, תזונה, מודעות ומתכונים ומנהלת מספר פורומים באינטרנט בנושאים אלו.

איפה נפגשים?
במרכז רחובות (בנימין 26) יש בית קטן ונעים לאמהות ולתינוקות אחרי לידה. המקום מוקדש כולו לצרכים ולנוחות שלנו, יש ספות וכריות, יש קפה ותה, יש עוד אמהות כמוך ויש זמן לנוח ולהשתתף בקבוצות 

נשמח לפגוש אותך
ורד לב 052-8527755 veredudu@013.net.il
טלי נדר (בית חם לאמהות) 052-8800191 shaktis@walla.co.il
   כיף לתושבות רחובות ובהצלחה לורד גילי אבישי 22:26 21/12/2007
   למה כל כך רחוק... זה נשמע ממש אחלה!!!לינוי הופמן 19:50 22/12/2007
   גם בשבילי זה רחוק...ורד לב 12:26 23/12/2007
אבל האמת היא שאין לי בעיה להגיע למקומות שונים בארץ ולקיים ימים מרוכזים שכאלה.
זו הזדמנות בשבילי לפגוש אמהות מאזורים אחרים ולהעביר את המסר שלי הלאה.

שיווק באינטרנט   ניוזלטר דיוור אלקטרוני   בניית אתרים   תקנון ותנאי שימוש © כל הזכויות שמורות לאמנות הלידה  יצירת קשר   מנשא לתינוק   מצאי דולה   מי אנחנו