צור קשר פורומים חנות אינדקס פוסטפרטום הצילו צירים מאמרים חדשים ראשי
רפואה משלימה
מנהל/ת הפורום: לינוי הופמן, ורד לב
  טסיות- הציפייה לאפידורלמאיה 10:26 27/12/2007
שלום, אני מלווה יולדת בלידה שנייה, כאשר בראשונה היתה גבולית מאוד לקבלת אפידורל בשל רמת טסיות נמוכה.בסופו של דבר ילדה בלידה ללא אפידורל.היום, בשבוע 35 , היא נבדקה ורמת הטסיות עומדת על 99 .(שוב גבולי).היא מבקשת לדעת-האם ישנה דרך, באמצעות תזונה או תוספי תזונה להעלות את רמת הטסיות או שעליה להשלים עם המצב? באינסטיקטים שלי חשתי שאולי לרפואה המשלימה פתרון...
   שלום מאיהגילי אבישי 11:00 27/12/2007
לרפואה האנטרופוסופית יש מענה לבעיה הזו. לשם כך עליה לפנות לאחד הרופאים המטפלים גם בשיטה זו. למשל דר ליאורה אוריאל מירושלים 050-5748146,או דר אבישי גרשוני מהרדוף 04-9059200
   ערב טוב.לינוי הופמן 22:00 27/12/2007
חשוב לי לציין שלמרות שהטיפול ברפואה הספחירית אינו מוכר יש לו מענה יעיל ביותר לבעיה.
כבר יש לי נסיון עם יולדות שבאו בעקבות מצב טסיות נמוך והטיפול היה אפקטיבי.

כנ"ל לגבי טיפול בהמוגלובין ופריטין שהטיפול מוכיח עצמו כמהיר ויעיל מאוד.
   אנא הרחיביגילי אבישי 22:36 27/12/2007
לינקים,הסברים,זרקי איזו עצם,זה הזמן וזו הפינה-מחכה בכליון עיניים! (-:
   מה מצבה כשהיא אינה בהריון?ורד לב 16:54 29/12/2007
האם רק בהריונות יורדת רמת טסיות הדם שלה?
האם היא מאובחנת בחולה במחלה כלשהי, או שישנו הסבר ידוע למצבה?
האם ישנם דברים שעבדו עבורה בעבר בכדי לחהעלות את רמת הטסיות שלה?

אני שואלת כי ישנם מצבים רסים שיכולים לגרום למצב הזה וחשוב לברר מהי הסיבה לפני שממליצים על טיפול כלשהו.
   מסכימה עם ורד ומוסיפהגילי אבישי 22:28 30/12/2007
שבהריון ההמלצות תהיינה תמיד למטפלים שמומחים לתקופה זו ובהקשר שלנו ההמלצה היתה לרופאים אחראיים ובכוונה...
   שאלת תם בעניין הטסיותנעמה 15:28 31/12/2007
למיטב הבנתי לאישה עם PLT נמוך עשויה להיות בעיית קרישה. לכן נמנעים משימוש באפידורל. אבל הרי גם בלידה עצמה יש סיכוי גבוה לדימום/ איבוד דם (שלא לדבר על חתכים או קרעים בנרתיק). האם למרות PLT נמוך ניתן להתגבר על זה בלידה נרתיקית?
(אני שואלת מתוך עניין לידע כללי, ולא מנסיון אישי.)
תודה!
   שלום נעמהגילי אבישי 19:52 31/12/2007
תלוי כמה נמוך. יש טיפולים תרופתיים,יש עירוי דם למקרים קיצוניים של אובדן דם...
   הבעיה עם אפידורל בהקשר הזה גילי אבישי 20:00 31/12/2007
היא פגיעה אפשרית בכלי דם בסמוך לחוט השדרה במהלך ביצוע הרדמה אזורית.מדובר באזורים רגישים במיוחד.

שיווק באינטרנט   ניוזלטר דיוור אלקטרוני   בניית אתרים   תקנון ותנאי שימוש © כל הזכויות שמורות לאמנות הלידה  יצירת קשר   מנשא לתינוק   מצאי דולה   מי אנחנו