צור קשר פורומים חנות אינדקס פוסטפרטום הצילו צירים מאמרים חדשים ראשי
פסיכולוגיית ילדים
מנהל/ת הפורום: אורית גודקאר
  רוצה לשכוח את היום הזהלירון 22:08 18/04/2008
אורית שלום.
בתי בת 4 והיא כבר כמה זמן אומרת לי שהיא רוצה לעשות עגילים באוזניים,לפני יומיים עשיתי לה את העגילים(יש לציין כי אני הזכרתי לה את הנושא-ובגלל זה אני כותבת לך),וכמה דקות לאחר שחוררו את אוזנייה והיא לא בכתה ולא כלום,היא פשוט התעלפה לי,זו הסיטואצייה השנייה הכי מפחידה שהייתה לי איי פעם ואני לא מצליחה להשתחרר מהמראה הזה ,ואני כל הזמן מאשימה את עצמי שזה היה מיותר לחלוטין.
אני צריכה כמה עצות להתגבר על המחשבות הללו-בבקשה תעזרי לי.
תודה רבה,לירון
   יום קשהאורית גודקאר, פסיכולוגית 20:35 22/04/2008
שלום לירון,
נורא קשה לראות את ביתך במצב פיזי כזה, אני בטוחה שעברו עליך רגעים קשים, כאלו שמוכרים לכל הורה.
אני מניחה שבימים שחלפו ראית שלא נגרם נזק ובוודאי כבר נרגעת. אולי כן חשוב לומר שילדים לא תמיד מבינים עד הסוף מה המשמעות דברים, ולכן גם כשהם מבקשים משהו לנו ההורים יש מקום לומר - לא. לנו יש הבנה מה המשמעות של הדברים לטווח הארוך, בעוד הם רואים רק את הסיפוק המיידי. אולי בהמשך יהיו עוד מצבים שיצריכו אותך לומר לה לא, והתחושות שעברת יעזרו לך לומר זאת בלב שלם ומתוך הבנה של התפקיד ההורי שלך בשמירה עליה מפני משאלותיה היא.
חג שמח,
אורית
www.hebpsy.net/orit

שיווק באינטרנט   ניוזלטר דיוור אלקטרוני   בניית אתרים   תקנון ותנאי שימוש © כל הזכויות שמורות לאמנות הלידה  יצירת קשר   מנשא לתינוק   מצאי דולה   מי אנחנו