צור קשר פורומים חנות אינדקס פוסטפרטום הצילו צירים מאמרים חדשים ראשי
פסיכולוגיית ילדים
מנהל/ת הפורום: אורית גודקאר
  נדנודי שינה- ד ח ו ף בבקשה אמא 14:15 24/09/2008
היי אורית,
בהמשך להודעה ששלחתי אלייך בפעם האחרונה,ביתי התעוררה אתמול בבכי מחלום שחלמה והגיעה אליי לחדר וסיפרה לי שהיה לה חלום רע חיבקתי אותה ולקחתי אותה לחדרה והיא ביקשה שלא אלך ושאמשיך לישון איתה , נשארתי איתה והיא לא הצליחה להרדם למרות שהייתי לידה ואחזתי בידה ,ובקשתי ממנה שתנסה לחשוב על דברים שמחים כמו מסיבה או הליכה לבריכה,בסופו של דבר היא נרדמה,אך כשרציתי ללכת היא התעוררה שוב ואז נתנתי לה את בובת הפרווה שלה ורק אח"כ היא נרדמה אך נדמה היה לי שהיא התעוררה שוב לאחר כשעה -שמעתי תזוזות של המיטה שלה ,אך היא לא הגיעה לחדרי ואני התאפקתי לא ללכת אליה כדי שאולי היא תוכל להתמודד. היום בבוקר היא לא הסכימה להכנס לביה"ס לבד, עד שפגשנו את המורה בשער ורק אז היא נכנסה איתה .האם יש מקום לבעיה ? אני ךעיתים חסרת אונים ולא כל כך יודעת איך להתמודד עם הפחדים וסיוטיי הלילה,ובנוסף האם להמשיך לישון איתה או לאפשר לה לישון איתנו ? הבקרים נעשים קשים להקמה גם לי וגם לה מה גם שהיא צריכה את שעות השינה האלה והכוחות ליום שלמחרת , בבקשה אם אפשר עזרה ....

תודה
   שלום אמא, השבתי לך על שתי ההודעות בהודעה התחתונה, אוריתאורית גודקאר, פסיכולוגית 21:23 25/09/2008

שיווק באינטרנט   ניוזלטר דיוור אלקטרוני   בניית אתרים   תקנון ותנאי שימוש © כל הזכויות שמורות לאמנות הלידה  יצירת קשר   מנשא לתינוק   מצאי דולה   מי אנחנו