צור קשר פורומים חנות אינדקס פוסטפרטום הצילו צירים מאמרים חדשים ראשי
פורום ייעוץ הנקה עדי יותם IBCLC
מנהל/ת הפורום: עדי יותם IBCLC
  עזרהשרון 00:42 25/08/2008
יש לי תינוקת בת חודשיים וחצי יונקת ועולה יפה במישקל. יונקת כל 3 שעות אבל נשארת על הציצי כשעה כל פעם!!. התחושה שלי שהיא לא יונקת באופן נמרץ . היא מוצצת את הפטמה ואני מפסיקה אותה ומכניסה את ההילה כולה. היא לא בוכה או מתלוננת ביניקה אלא כאילו מהרהרת לה והזמן נמרח. היא נרדמת וכשאני מעבירה אותה למיטה היא מתעוררת מיד ובוכה וזה קורה כמה פעמים ביום. וכך משש בבוקר עד אחת בבוקר אנחנו עירניים. היא ערה , חמש, שש, שבע שעות ברצף.! מה קורה? נראה לי שהיא לא יונקת מספיק. פעם ביום או יומיים מקבלת מנת תמ"ל. יתכן שפתאום אין לי חלב? האם לשקול אותה שוב (לאחרונה לפני חודש) לראות אולי יש נסיגה בהתקדמות המישקל?

הלילות היא ישנה שש שעות ואז עד לאחרונה החזה שלי היה מטפטף חלב ומלא וגדוש ובבוקר הייתי מניקה אותה ומרגישה שהיא יונקת. לאחרונה החזה לא מטפטף ואין גודש האם זה מעיד על הפחתת החלב?

האם חזה אמור להרגיש ריק? כשאני לוחצת יוצא חלב רק בשפריץאחד לא ארבעה-חמישהכמו בבוקר.

תודה על העזרה

שיווק באינטרנט   ניוזלטר דיוור אלקטרוני   בניית אתרים   תקנון ותנאי שימוש © כל הזכויות שמורות לאמנות הלידה  יצירת קשר   מנשא לתינוק   מצאי דולה   מי אנחנו