צור קשר פורומים חנות אינדקס פוסטפרטום הצילו צירים מאמרים חדשים ראשי
פורום ייעוץ הנקה עדי יותם IBCLC
מנהל/ת הפורום: עדי יותם IBCLC
  גמילה מהנקהנטע-לי 08:52 29/08/2008
שלום רב,

התינוק שלי בן שנה וחצי ועומד כעת להיכנס למסגרת של גן. בהתחלה עד אחת ואז עד 4.

האמת, שכבר כמה זמן נמאס לי להניק. יש לכך כמה סיבות: הוא רוצה לינוק במקום לאכול, כשאני איתו הוא רוצה כל שעתיים לינוק וכועס אם אני שמה גבול. כשהוא בלעדי אין בעיה והוא גם אוכל. איתי הוא כמעט לא אוכל, רק כשהוא ממש רעב, אחרי נאמר חצי יום.
בלילה אני כבר לא מניקה אותו, הוא מתעורר כל לילה פעם אחת בדרכ ואני נותנת לו מים. הוא התרגש ונרדם אחרי שהוא שותה. אבל גם בקבוק מים הוא לא מוכן להחזיק לבד, או לא יודע איך עושים את זה למרות שניסינו ללמד אותו והוא קולט כל דבר מאוד מאוד מהר חוץ מאיך להחזיק בקבוק :)

בקיצור, נראה לי שהתינוק סוחט אותי תרתי משמע.

בהתחלה התייחסתי להנקה כאל דבר קדוש ולא נתתי כל תחליף. אולי בגלל זה על תחליפי חלב הוא לא מוכן לשמוע, על כל מה שמריח כמו סימילק הוא מעווה את פרצופו הקטן.

ראשית, פיזיולוגית, האם יש ערך לחלב בגיל הזה? אמרו לי שיש בו רק שומן והתינוק כבר לא צריך ואתו, זה נשמע לי מוזר, האם זה נכון?
בנוסף, מה דעתך על הסיטואציה שתיארתי, האם התלות בהנקה לא יכולה לקחת את התינוק אחורה במקום לקדמו בגיל מאוחר יותר

אנא לסיועך, אני כבר נואשת בעניין

נטע-לי

שיווק באינטרנט   ניוזלטר דיוור אלקטרוני   בניית אתרים   תקנון ותנאי שימוש © כל הזכויות שמורות לאמנות הלידה  יצירת קשר   מנשא לתינוק   מצאי דולה   מי אנחנו