צור קשר פורומים חנות אינדקס פוסטפרטום הצילו צירים מאמרים חדשים ראשי
פורום ייעוץ הנקה עדי יותם IBCLC
מנהל/ת הפורום: עדי יותם IBCLC
  הילדה לא מוכנה לקחת בקבוקאמא 19:36 14/10/2008
היי לחברות הפורום,
בתחילת נובמבר אני חוזרת לעבודה
ומזה כשבועיים עם הפסקות של מספר ימים בין לבין
אנחנו מנסים להרגיל את הילדה לבקבוק.
היא עקשנית מאוד ולא מוכנה בשום פנים ואופן, לא את החלב שלי
ולא תחליפים.
ניסינו לעבור איתה קצת למוצקים אבל גם מזה היא לא מתלהבת בלשון המעטה. מבקבוק היא בוכה המון ואפילו מקיאה.
אני ממש חסרת אונים ולא יודעת מה לעשות!
אשמח לעצתכן.
נ.ב.
אני גם חוששת שבמידה והיא תתרגל לבקבוק היא כבר לא תרצה לינוק.
   הילדה לא מוכנה לקחת בקבוקנירית אוליבקוביץ 15:36 31/10/2008
שלום אמא
שהתינוקת מסרבת לקבל בקבוק יש כמה רעיונות כיצד ל"ללמד אותה " ולהלן כמה טיפים שיכולים אולי לעזור : אך לפני זה חשוב מאוד לזכור שמילת המפתח הינה סבלנות ואורח רוח
ובעיקר לא להילחם איתה ולא להכריח, ככול תעשי מזה עניין היא תסרב לקחת בקבוק .
מאחר ונעשו עד כה מספר ניסיונות שלא ממש הצליחו אני ממליצה לעצור את הניסיונות למספר ימים ואז לנסות שוב. כאשר מנסים רק פעם ביום באווירה מאוד רגועה.
החזיקי את התינוקת בצורה לגמרי שונה, במקום חדש , או נסי שמשהו אחר ייתן לה את בקבוק (כמו אבא , סבתא או מטפלת ) השתדלי לא להימצא בחדר .הציעי כשהתינוקת לא באמת רעבה!!!. תני לה להשתמש בזה כמשחק בהתחלה, תני לה לחקור את זה ולמצוא בעצמה שיש משהו בפנים.. והכי חשוב אל תעשי מזה עניין . לא הצליח עכשיו עזבי את זה לכמה ימים וחזרי לתרגול כאשר את משתדלת לא להפעיל לחץ ולהילחץ מהסירוב

נסי להאכיל בדרכים אחרות השונות מבקבוק ,קיימים עזרים אחרים כמו כפית,כוסיות קטנות,מזרקים,כוס פלא ועוד... אם את בכל זאת מתעקשת על בקבוק עשי את ההאכלה בבקבוק מאד שונה מהנקה. נסי להאכיל במקום ציבורי, בעגלה , מול הטלוויזיה, על טרמפולינה .
נסי פטמות שונות וגודל שונה של חורים.
בהצלחה
נירית אוליבקוביץ
יועצת הנקה מוסמכת ibclc
050-7814185

שיווק באינטרנט   ניוזלטר דיוור אלקטרוני   בניית אתרים   תקנון ותנאי שימוש © כל הזכויות שמורות לאמנות הלידה  יצירת קשר   מנשא לתינוק   מצאי דולה   מי אנחנו