צור קשר פורומים חנות אינדקס פוסטפרטום הצילו צירים מאמרים חדשים ראשי
פורום ייעוץ הנקה עדי יותם IBCLC
מנהל/ת הפורום: עדי יותם IBCLC
  סרבנית בקבוק - ייאוש טוטאליהילה 11:21 29/11/2008
שלום,

בתי בת השלושה חודשים וחצי מניקה באופן מלא.
בעוד 9 ימים אני חייבת לחזור לעבודה, ואני לא יכולה לדחות את החזרה אף לא ביום אחד.
שעות העבודה מ-שבע ועד ארבע.
קרוב לחודש שאנו מנסים להרגיל אותה לאכול מבקבוק, חלב אם שאוב או תחליפים. כלום, אבל כלום כלום, לא עוזר!
ניסינו תחילה בדרך היותר "קשה", אחר כך הפסקנו מס' ימים, ועברנו לניסיונות רכים ונעימים, לאוו דווקא בשעות שהיא רעבה.
נסיונות של בעלי , חמתי, גיסתי, יועצת הנקה, כולם.
יצאתי מהבית גם לכמה שעות, תנוחות שונות, כל הבקבוקים והפטמות, כל ניסיון וכל טיפ וייעוץ שנכתב בכל אתר שהוא - הכל נוסה. שום דבר לא עזר.
אין לי ברירה ואני חייבת להיות בעבודה בעוד שבוע וחצי. הילדה תישאר עם חמתי תשע שעות ביום, וכרגע נראה שהילדה לא מתכוונת לאכול (כבר קרה שהיא סרבה בקבוק מספר שעות רב)

הילדה מכניסה את הפיטמה (כל פיטמה) לפה אבל רק משחקת עם זה ולא אוכלת.
אוכל - מהציצי בלבד כל שלוש ארבע שעות
מה עושים??? אנו נורא נורא מודאגים

תודה לכל מי שייתן ייעוץ

ההורים האוהבים של עמית
   סרבנית בקבוקעדי יותם, IBCLC 17:11 29/11/2008
נשמע מלחיץ מאוד :-(

אני מציעה לך להוריד לחץ ולסמוך על חמותך ועל הילדה. עצם זה שהילדה מכניסה את פטמת הבקבוק לפה - זה טוב. כשהיא תהיה רעבה היא תאכל, אומרים... אם היתה ישנה תשע שעות ברציפות בלילה, אני מניחה שהיית מברכת על מזלך ולא היית מודאגת מכך שלא אכלה תשע שעות :-)

האם יש אפשרות שחמותך תביא את התינוקת אלייך לינוק בהפסקת הצהריים שלך?

נשמע שאכן ניסיתם הכל. את יודעת שאת חייבת לחזור לעבודה. יהיו כמה ימים קשים, אולי, אבל בסוף זה יסתדר. תינוקות רבים אוכלים מעט מאוד במהלך היום ואז משלימים את התזונה בהנקות בלילה - וזה בסדר גמור (מבחינה תזונתית... מבחינת השינה של האמא כמובן שזה לא קל ;-) אם אכן זה מה שיקרה אני ממליצה בחום על שינה משותפת (בצורה בטיחותית כמובן) כדי להקל עלייך לישון.

בהצלחה!

שיווק באינטרנט   ניוזלטר דיוור אלקטרוני   בניית אתרים   תקנון ותנאי שימוש © כל הזכויות שמורות לאמנות הלידה  יצירת קשר   מנשא לתינוק   מצאי דולה   מי אנחנו