צור קשר פורומים חנות אינדקס פוסטפרטום הצילו צירים מאמרים חדשים ראשי
פורום ייעוץ הנקה עדי יותם IBCLC
מנהל/ת הפורום: עדי יותם IBCLC
  לא יודעת מה לעשות הנקה או סימילק?אמיליה 17:15 03/12/2008
ביתי נולדה ב 17.11.08 ושקלה בלידה 3.060 , מבית החולים השתחררנו במשקל 2.920 ,לאחר כשבוע בטיפת חלב שקלה 2.970 לאחר שבוע נוסף בתאריך 3.12 בטיפת חלב היא שקלה 3.010 (יש לציין שכ4 ימים קודם לכן שקלתי אותה והיא היתה 3.015 ) בטיפת חלב המליצו לי על הוספת סימילק כ 60 CC , אני מאוד בעד הנקה אבל מאוד מודאגת מהמשקל שלאחר שבועיים עוד לא חזר למשקל לידה, יש יציאות מימיות בצבע חרדל - ירוק בכל החלפת טיטול, לא יודעת להעריך האם עושה גם פיפי במקביל, אבל הטיטול חצי מלא (אני מחליפה בכל הנקה, 2-3 שעות)

אשמח לקבל תשובה מהירה כי אני מאוד מודאגת.
תודה מראש.
   עלייה לא מספקת במשקלעדי יותם, IBCLC 20:18 03/12/2008
אכן העלייה נמוכה ומדאיגה, ויש לדעת ממה היא נגרמה. האם יש לך כאבים בזמן ההנקה? האם את מניקה על פי סימני רעב או מחכה עד לבכי או לשעה מסוימת?

הוספת בקבוקים לא תעזור לייצור החלב שלך, כמובן, והאכלה מבקבוק עלולה לגרום לה להעדיף אותו.

אפשר לתת תוספת של חלב שאוב, אם תרצי, אבל מהפרטים שנתת נראה שכדאי להיפגש עם יועצת הנקה מוסמכת, שתברר איתך מה גרם לעלייה הנמוכה במשקל, תייעל את הטכניקה אם יש צורך, ותעזור לך למצוא פתרון שיהיה טוב לך ולתינוקת.

בהצלחה!

שיווק באינטרנט   ניוזלטר דיוור אלקטרוני   בניית אתרים   תקנון ותנאי שימוש © כל הזכויות שמורות לאמנות הלידה  יצירת קשר   מנשא לתינוק   מצאי דולה   מי אנחנו