צור קשר פורומים חנות אינדקס פוסטפרטום הצילו צירים מאמרים חדשים ראשי
פורום ייעוץ הנקה עדי יותם IBCLC
מנהל/ת הפורום: עדי יותם IBCLC
  בעיית הנקה לאחר חודשיים וחציליאת 22:57 14/12/2008
כני כעת בן חודשיים וחצי ועד כה ניזון מהנקה מלאה. בשבוע האחרון הוא יונק מספר דקות ולאחר מכן מתחיל לכעוס, לבכות ומסרב להמשיך לינוק.
כאשר החל לבכות ניסיתי "לסחוט" את השד ואכן לא יצא חלב. אולם, לאחר כחצי שעה כאשר ניסיתי לשאוב יצאה כמות יפה של חלב.
כיוון שכל ארוחה שלו היום נמשכה מספר דקות בלבד נאלצתי לתת לו תוספת (לעיתים חלב שאוב ולעיתים תמ"ל).

אני לא בטוחה האם הבעייה היא בייצור החלב או בקושי שלו לינוק. המשך ההנקה חשוב לי מאוד ואשמח לרעיונות לשיפור המצב. תודה
   בעיית הנקה לאחר חודשיים וחציעדי יותם, IBCLC 09:44 15/12/2008
היי ליאת

אפשר להיעזר ביועצת הנקה או במפגשי ליגת לה לצ'ה.

אפשר לנסות לעזור ל"ירידת" החלב באמצעות לחיצה מכיוון בית השחי - להעלות את הלחץ בשד ולהזרים את החלב לתינוק בקצב מהיר יותר. חפשי באתר www.drjacknewman.com בחלק של הסרטונים - breast compression.

אפשר להניק בחדר שקט ולא מואר במיוחד, ולראות אם הדבר עוזר.

אם עד עכשיו הכל היה בסדר, לא סביר שיש בעיה בייצור החלב או בקושי פתאומי לינוק. אלא אם יש שינוי הורמונלי כמו ביוץ, מחזור, הריון.

בהצלחה!
   ליאת 22:04 26/12/2008
בעקבות המלצה של יועצת הנקה, דאגתי קודם כל להעלות את כמות החלב שלי באמצעות שאיבות. כתוצאה מכך, במהלך השבועות האחרונים בכל ארוחה (לאחר ניסיון ההנקה) נתתי לו חלב שאוב ותוספות חלב בבקבוק.

כיום יש לי מספיק חלב, אך הוא מסרב לינוק. בחלק מהארוחות (בעיקר בלילה) הוא יונק כמות יפה. אולם ברובן הוא מסרב אפילו לנסות.

מה עושים? איך משכנעים אותו לחזור לינוק?

שיווק באינטרנט   ניוזלטר דיוור אלקטרוני   בניית אתרים   תקנון ותנאי שימוש © כל הזכויות שמורות לאמנות הלידה  יצירת קשר   מנשא לתינוק   מצאי דולה   מי אנחנו