צור קשר פורומים חנות אינדקס פוסטפרטום הצילו צירים מאמרים חדשים ראשי
פורום ייעוץ הנקה עדי יותם IBCLC
מנהל/ת הפורום: עדי יותם IBCLC
  דחוף! ירידה בכמות החלבmaysa 23:45 23/01/2009
שלום,
התינוק שלי בן 3.5 חודשים, אני מניקה באופן מלא.
השבוע הייתה לי שפעת, יומיים לא יכולתי לאכול, באותם יומיים היה לי מספיק חלב, לא לקחתי תרופות ואני מרגישה יותר טוב עכשיו, אוכלת ושותה כרגיל, אבל בלילה כבר אין לי כמות מספיקה של חלב, התינוק בוכה ומתעצבן (אני בודקת ע"י שאיבה, ,ובאמת אין חלב, אפילו טיפה!)בינתיים אני מפשירה את החלב שבמקפיא, וזה עומד להיגמר, אני נורא לחוצה מזה.
אני שותה הרבה חם, איך אפשר להחזיר את החלב? במהלך היום אני לא מרגישה שיש מספיק כדי לשאוב עבור הלילה...

תודה מראש
מייסא
   ירידה בכמות החלבעדי יותם, IBCLC 10:05 24/01/2009
היי מייסא,

לאורך תקופת ההנקה, התינוק מגדיל מדי פעם את כמויות החלב שהוא צורך, ובגיל 3 ח' הרבה תינוקות חווים קפיצת גדילה שכזו, גם בלי קשר למחלה.

כשהוא מקבל בקבוק, הגוף שלך לא מקבל את המסר שהוא צריך לייצר יותר.

מומלץ לנצל את השבת או אם אפשר מחר כדי להתנהג כאילו יש לך שוב שפעת...: היכנסי למיטה, ודאגי שתהיה לך עזרה. שיביאו לך לאכול, לשתות, ואת התינוק להנקות תכופות, שני בין לבין. נוהל זה - ממש לא היי-טק - במשך 24 ש' - כמעט תמיד יגרום לקפיצה בכמות החלב שלך.

מעבר לכך, קראי כאן: www.iaclc.org.il/content.php?id=20 וצפי בווידאו שמקושר למאמר.

בהצלחה!

שיווק באינטרנט   ניוזלטר דיוור אלקטרוני   בניית אתרים   תקנון ותנאי שימוש © כל הזכויות שמורות לאמנות הלידה  יצירת קשר   מנשא לתינוק   מצאי דולה   מי אנחנו