צור קשר פורומים חנות אינדקס פוסטפרטום הצילו צירים מאמרים חדשים ראשי
פורום ייעוץ הנקה עדי יותם IBCLC
מנהל/ת הפורום: עדי יותם IBCLC
  הפסקת הנקה לתינוק בן שנה ושבעהמיקה 17:23 08/02/2009
איך אני מעודדת אותו להפסיק לינוק?
אני לא רוצה להניק יותר, קשה לי אני מרגישה כבר רע מאוד עם הגוף שלי ועם ההנקה הנקתי מספיק !תצילו אותי איך מפסיקים להניק אותו בלי לעבור סיוט?כל פעם שאני מורידה הנקה אני מוצאת את עצמי מניקה יותר.
אנא את עזרתכם המהירה.
מיקה
   גמילהעדי יותם, IBCLC 12:44 09/02/2009
היי מיקה,
אני שומעת את המצוקה שלך :-( את יכולה להסביר את המשפט "כל פעם שאני מורידה הנקה אני מוצאת את עצמי מניקה יותר"?

זה באמת לא גיל פשוט לגמילה, מבחינת הפעוט. יש לו דרכים להביע את רצונו בבירור רב, ואין לו יכולת להבין את המצוקה שלך...

אם את קוראת אנגלית, אני ממליצה לך על הספר how weaning happens, שניתן להשיגו בחלק מקבוצות ליגת לה לצ'ה. וגם על השתתפות במפגשי הארגון - שם תוכלי כנראה לפגוש עוד נשים שמניקות פעוטות או שגמלו בעבר תינוקות. www.LLLisrael.org.il

כמה טיפים:
תתחילי עם ההנקות שהכי מפריעות לך - או לחלופין עם אלה שיהיה לפעוט הכי קל לוותר עליהן.
פעלי בהדרגתיות - התחילי עם שלב אחד, לאחר שתהיי בטוחה שאת שלמה עם הצעד. תינוקות קולטים היטב היסוס וחוסר ביטחון. לאחר שהשלב האחד עובר בשלום (נניח, גמילת לילה, או להחליט שיונקים רק בבית) ויש תקופה שקטה, עברי לשלב הבא.
פצי את הפעוט בהרבה מגע וקירבה שיחליפו את אלה שההנקה נותנת לו.
לכי צעד אחד לפניו: הציעי לו פרי חתוך, כוס מים, כריך - לפני שיהיה רעב/משועמם.
הימנעי מלהיכנס למצבים שבהם הוא תמיד מבקש לינוק: דיבור שלך בטלפון כשהוא בסביבה, ישיבה בכיסא מסוים.

בהצלחה!

שיווק באינטרנט   ניוזלטר דיוור אלקטרוני   בניית אתרים   תקנון ותנאי שימוש © כל הזכויות שמורות לאמנות הלידה  יצירת קשר   מנשא לתינוק   מצאי דולה   מי אנחנו