צור קשר פורומים חנות אינדקס פוסטפרטום הצילו צירים מאמרים חדשים ראשי
פורום ייעוץ הנקה עדי יותם IBCLC
מנהל/ת הפורום: עדי יותם IBCLC
  תינוקת בת חצי שנה אוכלת כל שעתיים בלילה!מורן 10:02 15/02/2009
האם ניתן לשנות זאת? אני מאמינה שהיא מצמצמת באכילה במהלך היום ולכן זקוקה לאכילה בלילה הדבר כבר הרגל כי לא עברנו לילה אחד של שינה רצופה מאז שנולדה היא לא ישנה רצוף יותר משלוש שעות (למעט מקרה חריג חד פעמי של חמש שעות) . ניסיתי להאכיל אותה יותר במהלך היום אבל היא מסרבת וכשאינה רוצה לאכול היא מאוד נחרצת. גם ניסיון להוסיף דייסה במהלך היום ולפני השינה לא צלח כי היא סירבה לאכול מעבר לכמות שהיא רגילה. בממוצע הארוחות שלה קטנות בערך 60מ"ל אני יודעת מתוך כך ששואבת ורואה כמה היא אוכלת.בד"כ אם שום דבר לא מפריע לה היא אוכלת מתוך שינה וממשיכה לישון אחרי האוכל. אני מתחילה השבוע עם אוכל מוצק אבל לא מאמינה שזה יגרום לשינוי הרגלי הלילה... מה עושים אנחנו כבר מאוד מאוד עייפים.....?
   אוכלת כל שעתייםעדי יותם, IBCLC 09:36 18/02/2009
כן, זה נפוץ... בגיל הזה לפעמים יותר מעניין לעשות דברים אחרים במהלך היום מאשר לאכול.
אפשר לנסות להאכיל בחדר חשוך ושקט כדי למנוע גירויים אחרים ולהאריך את משך האכילה.
ממליצה על הספר "לישון בלי לבכות" מאת אליזבת פנטלי. העיקרון המרכזי - ניתוק הקשר בין הנקה להירדמות. אם היא תירדם בלי לינוק,אולי גם תתעורר פחות.

בהצלחה!

שיווק באינטרנט   ניוזלטר דיוור אלקטרוני   בניית אתרים   תקנון ותנאי שימוש © כל הזכויות שמורות לאמנות הלידה  יצירת קשר   מנשא לתינוק   מצאי דולה   מי אנחנו