צור קשר פורומים חנות אינדקס פוסטפרטום הצילו צירים מאמרים חדשים ראשי
פורום ייעוץ הנקה עדי יותם IBCLC
מנהל/ת הפורום: עדי יותם IBCLC
  הנקה לאחר פטמת סיליקוןdk 22:09 03/03/2009
לפני כמה ימים בתי (בת 10 ימים) הפסיקה פתאום לינוק מצד אחד, כלומר פשוט לא הצליחה לתפוס את הציצי, לא משנה כמה ניסיונות עשיתי. זה הגיע בצורה פתאומית, וכמובן שככל שהציצי היה גדוש יותר היא עוד יותר התקשתה, הפטמה שלי נפצעה נורא (סליחה על התיאור, אבל ממש דיממה בקצה) והלכתי לייעוץ הנקה מיידי. היועצת, כשראתה את המצב, סחטה לי במשך חצי שעה את הציצי הגדוש (היה כמו אבן) והמליצה לי להשתמש בפטמת סיליקון לכמה ימים, עד שהפטמה תחלים. מיד הרגשתי שהיניקה שלה היא לא אותו הדבר כמו מהציצי השני, יותר איטית, עם פחות תפוקה, אבל עודדתי אותה להמשיך לינוק ככל שיכולתי מהציצי הזה, כדי לא להוריד את הייצור. עברו כמה ימים, באמת הפטמה החלימה, והילדה תופסת יפה את הציצי המשוקם, אבל אני מרגישה שהוא לא מפיק הרבה חלב כמו קודם, ולא כמו הציצי השני. השאלה שלי.....

האם המצב אבוד? האם אפשר להגביר את ייצור החלב בציצי שנח כמה ימים? ואם כן איך? לתת לה לינוק יותר מהציצי הזה? להמשיך כרגיל ולסמוך עליה שתיקח ממנו כמה שהיא רוצה?

תודה וסליחה על האורך...

* האם כדאי להגביר את הייצור באמצעות שאיבה?
   הנקה לאחר פטמת סיליקוןעדי יותם, IBCLC 11:52 05/03/2009
נראה שהביקור של היועצת היה מוצלח! אני מציעה שתתקשרי אליה ותתייעצי איתה.
המצב לבטח לא אבוד, וישתפר תוך כמה ימים. את יכולה לבצע כל מה שנראה לך ולהרגיש מה עובד, אין מניעה לשאוב או להניק יותר. הנקה איננה מדע מדויק :-)

בהצלחה!

שיווק באינטרנט   ניוזלטר דיוור אלקטרוני   בניית אתרים   תקנון ותנאי שימוש © כל הזכויות שמורות לאמנות הלידה  יצירת קשר   מנשא לתינוק   מצאי דולה   מי אנחנו