צור קשר פורומים חנות אינדקס פוסטפרטום הצילו צירים מאמרים חדשים ראשי
פורום ייעוץ הנקה עדי יותם IBCLC
מנהל/ת הפורום: עדי יותם IBCLC
  מסרבת לקחת בקבוק!יולי 21:54 04/08/2009
שלום!
יש לי תינוקת בת-3חודשים בהתחלה כל פעם שהייתי יוצאת מהבית הייתי שואבת ומשאירה שישמרו עליה,התנוקת היתה אוכלת והכל היה בסדר ,כבר שלושה שבועות שלא נתתי לה בקבוק והיא מסרבת לקחת בקבוק,בעלי ניסה לתת לה היא לא רוצה וגם המשפחה ניסתה והיא לא רוצה היא בוכה צורחת ואפילו נרדמת למרות שהיא רעבה.ניסיתי כל מיני סוגים של בקבוקים,אני מיואשת כי אני צריכה לחזור בעוד כחודש לעבודה ,אני עובדת עצות מה אני יעשה?
   מסרבת לקחת בקבוקעדי יותם, IBCLC 11:03 10/08/2009
נסי להוריד לחץ למשך כמה ימים ואח"כ להתחיל מחדש. כאשר תעשו שוב ניסיונות, צאי מהבית לגמרי (לא מספיק להיות בחדר אחר), או שמי שנותן את הבקבוק ייצא עם התינוקת החוצה - בגינה, למשל, תוך כדי תנועה - במנשא, או בכל דרך יצירתית אחרת - רק בלי לחץ. מומלץ שמי שנותן את הבקבוק יהיה אדם שמורגל בהאכלת תינוקות בבקבוק ואינו לחוץ מעצם הסיטואציה. כדאי שהתינוקת לא תהיה מורעבת - אם אוכלת במרווחים של 2-3 שעות, למשל - להציע בקבוק אחרי שעה וחצי.

בהצלחה ואם לא מסתדר כתבי שוב ותקבלי הצעות נוספות :) יש המון דרכים אפשריות, בסוף זה יצליח. אל דאגה.

שיווק באינטרנט   ניוזלטר דיוור אלקטרוני   בניית אתרים   תקנון ותנאי שימוש © כל הזכויות שמורות לאמנות הלידה  יצירת קשר   מנשא לתינוק   מצאי דולה   מי אנחנו