צור קשר פורומים חנות אינדקס פוסטפרטום הצילו צירים מאמרים חדשים ראשי
פורום ייעוץ הנקה עדי יותם IBCLC
מנהל/ת הפורום: עדי יותם IBCLC
  גראס בהנקהאנונימית 20:05 08/08/2009
הי בנות
אני יודעת שדשו רבות וארוכות בנושא גראס בהנקה. מבחינת מחקרים ודאיים שחיפשתי נמצא כי לא נמצאו נזקים לתווך ארוך . אינני מחפשת דעות בנושא , בגלל שהנושא כ"כ ב"שושו" הייתי שמחה לשמוע בנות שכן עישנו בהנקה ,או בעל מקצוע מבין בני בן 3 חודשים ומדובר על 2-3 שאכטות אולי פעמיים בשבוע.
שאלותי :
1. אני יודעת ש THC עובר בחלב ברמה הרבה יותר גבוהה מהרמה בדם האם מה ההשפעות שלו על התינוק אם עברו השעות שהאם ב"סטלה" אם בכלל
2. כמה זמן כדאי לחכות עד להנקה הבאה
3. האם ראיתן איזשנהן תופעות בתינוק בתווך הקצר והארוך
אשמח לשמוע בנות עם ניסיון ולא ביקורת , אין ספק שמי שלא חקר את הנושא לעומק יהיה מזועזע מעצם השאלה .
בינתיים אינני מעשנת .
תודה שיהיה שבוע מעולה ושמח!!!!
   גראס בהנקהעדי יותם, IBCLC 11:09 10/08/2009
להבדיל מרוב התרופות, שמתפרקות בדם יחסית במהירות, החומרים הפעילים בסמים לא רק עוברים במחזור הדם אלא גם מצטברים ברקמות השומן ויכולים להישאר שם המון זמן. ידוע שאפשר לגלות עקבות גראס בדם גם שבועיים לאחר העישון. בשומן זה יכול לקחת עוד הרבה מאוד זמן - אולי את מכירה את הנושא שבעקבות ירידה מהירה במשקל משתחררים למחזור הדם כל מיני רעלנים שהצטברו במאגרי השומן במשך שנים.

אי אפשר לדעת אם יהיה נזק כלשהו, לטווח קצר או ארוך, בדיוק כפי שכבר גילית - ומן הסתם המצב יישאר כך, כי לא יעשו ניסויים מבוקרים על תינוקות, ולא ישלחו אמהות לעשן סמים כדי לבדוק השפעה....

שיווק באינטרנט   ניוזלטר דיוור אלקטרוני   בניית אתרים   תקנון ותנאי שימוש © כל הזכויות שמורות לאמנות הלידה  יצירת קשר   מנשא לתינוק   מצאי דולה   מי אנחנו